Vasles, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, Vasles
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Op een kleinschalig villapark, direct aan de golfbaan, ligt deze ruime vrijstaande villa waar je volop geniet van het buitenleven. De villa is gelijkvloers, sfeervol ingericht en voorzien van airco. Neem een verfrissende duik in je privézwembad of geniet van een gezellige apéro op het terras, met uitzicht op de groene tuin en golfbaan. Vanuit de villa ontdek je wandelend of fietsend de prachtige natuur. Een heerlijke plek om samen met familie of vrienden helemaal tot rust te komen!
De omgeving van Les Forges is een heerlijke bestemming voor wie houdt van natuur, rust en het authentieke Franse buitenleven. In dit mooie stukje Poitou-Charentes wisselen glooiende heuvels, groene weilanden en schilderachtige dorpjes elkaar af. Hier ontdek je Frankrijk op je eigen tempo, ver weg van de drukte. Trek je wandelschoenen aan en verken de landelijke paden langs beekjes, door groene valleien en uitgestrekte velden. Ook fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen aan de rustige weggetjes die je langs charmante dorpjes en prachtige landschappen voeren.
Voor wie graag een balletje slaat, ligt de golfbaan van Les Forges op loopafstand van je verblijf. Maar ook het Franse dorpsleven heeft zo zijn charme. Haal op zondagochtend verse oesters in Vasles en geniet er later op je gemak van, natuurlijk met een lekker glas Franse wijn erbij. Elk seizoen geeft deze streek een eigen karakter. In het voorjaar zorgen de uitbundig bloeiende koolzaadvelden voor een kleurrijk landschap, terwijl de herfst de natuur omtovert tot een schilderachtig geheel van goudgele en warme roodbruine tinten. Perfect voor een ontspannen wandeling in de zachte najaarszon.
Wil je er een dagje op uit? In de omgeving liggen verschillende leuke steden die zeker een bezoek waard zijn. Ontdek het historische centrum van Poitiers, waar gezellige pleinen, bijzondere gebouwen en levendige terrassen elkaar afwisselen. Ook Niort verrast met zijn sfeervolle straatjes en typisch Franse uitstraling. Voor een dag aan de Atlantische kust is La Rochelle een prachtige bestemming. Slenter langs de oude haven, bewonder de karakteristieke torens en geniet van de gezellige sfeer aan het water.
Met kinderen zijn er eveneens volop mogelijkheden voor een onvergetelijk dagje uit. Laat je verrassen door de futuristische attracties en spectaculaire belevenissen van Futuroscope, beleef eindeloos waterplezier in het overdekte Aquascope of duik in het verleden tijdens de indrukwekkende shows van Puy du Fou.
Na een dag vol ontdekkingen is het heerlijk thuiskomen in de rustige omgeving van Les Forges. Schenk iets lekkers in, geniet van een lange avond aan tafel en maak samen mooie vakantieherinneringen. Juist die ontspannen momenten maken een verblijf in deze prachtige Franse streek zo bijzonder
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden
De definitieve foto’s worden maart 2027 verwacht
Begane grond: hal met wc , open keuken met waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(cups, filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie , woon/eetkamer met TV(flatscreen, digital), eettafel, open haard, zithoek, airconditioning , slaapkamer met 2-pers. bed(2 éénpersoonsbedden, 90 x 200 cm) , slaapkamer met 2-pers. bed(2 éénpersoonsbedden, 90 x 200 cm) , slaapkamer met 2-pers. bed(2 éénpersoonsbedden, 90 x 200 cm) , badkamer met ligbad, douche, 2x wastafel, wc , badkamer met douche, wastafel , wasruimte met wasdroger, wasmachine, stofzuiger, strijkplank, strijkijzer
douche(buiten), terras(privé), tuin(privé, aangelegd, verlicht, omheind, 700 m2), tuinmeubilair, 1x parking, ligstoelen, 2x parasol, zwembad(privé, buiten, verwarmbaar, wateralarm, roldek, 8 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m half Sep)
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


















