Seignosse, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, Seignosse
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Appartement 2-kamers 40 m2 op 2 verdiepingen op de 3e verdieping, op het westen gelegen. Woon-/eetkamer met TV. 1 kamer met 1 bed en 1 x 2 stapelbedden. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven). Douche/WC. Bovenverdieping: open galerij met 1 2-pers bed. Terrasmeubelen. Parkeerplaats nr. 10. Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. Loggia 4 m2. De galerij is open naar de woonkamer. WIFI not possible. In plaats van een afgesloten slaapkamer bevinden sommige slaapgedeeltes zich in een open ruimte (galerij, nis, etc.). 4029600006273
Buiten
Seignosse Le Penon 6 km van Hossegor: De residenties "Le Douc I" en "Le Douc II" zijn in de stijl van de streek gebouwd. De appartementen zijn over 4 verdiepingen verdeeld (zonder lift). Residentie "Douc". 300 m van zee, 6 km van het meer. In het huis: centrale verwarming. Openbare parkeerplaatsen in de straat. Winkelcentrum 100 m, restaurant 200 m, bushalte "Office de tourisme" 450 m, zandstrand 300 m. Golfterrein (18 holes) 4 km. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. Watersportpark 200 m. Het gebouw C van "Le Douc I" beschikt over een gemeenschappelijk lokaal met fietsen.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
5 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten