Moliets-et-Maâ, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, Moliets-et-Maâ
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Tegenover de havenstad La Rochelle ligt Île de Ré, een klein paradijselijk eiland met een vlak landschap, dat ook optimaal kan worden verkend tijdens wandelen of fietsen. De belangrijkste bezienswaardigheden van het eiland zijn voornamelijk de vuurtoren Phare des Baleines, het havengebied in Saint-Martin-de-Ré, La Flotte en Fiers d'Ars. Deze vakantiebestemming op 100 meter van de zee en 1 km van de winkels in La Flotte bestaat uit charmante rijtjeshuizen, die in harmonie staan met de natuur. De FCH165 heeft ruimte voor vijf, de FCH166 zes. Naast het verwarmde buitenzwembad en een speelplaats voor de kinderen, staat er ook een tafeltennistafel voor u klaar. Ook petanque is mogelijk. Afhankelijk van het weer is het zwembad geopend van half april tot eind september. Er wordt een broodservice aangeboden op het terrein. Wasmachine tegen betaling. Wi-Fi-ontvangst. Babyartikelen: EUR 25,- per verblijf. In het hoogseizoen kunnen fietsen ter plaatse worden gehuurd. Huisdieren toegestaan mits vooraf aangevraagd en in bezit van actueel vaccinatiebewijs en identificatiechip: EUR 10 per huisdier per nacht voor een verblijf van minder dan zeven nachten en 50 euro per huisdier per verblijf bij een verblijf vanaf een week. Op het gezamenlijke terrein dient uw hond aangelijnd te worden. Een auto wordt aanbevolen. Gratis openbare parkeerplaatsen in de buurt. Brandhout kan ter plaatse worden gekocht. Afhankelijk van de accommodatie kan de beddenconfiguratie verschillen van de beschrijving.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
10 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten





















