Messanges, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, Messanges
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Het huis is gebouwd volgens bioklimatische principes en is uitzonderlijk goed geïsoleerd, waardoor zelfs op de warmste zomerdagen een comfortabele temperatuur gegarandeerd is.
Zowel de woonkamer als de hoofdslaapkamer komen via grote glazen schuifdeuren uit op de op het zuiden georiënteerde tuin. De hoofdslaapkamer is 18 vierkante meter groot en beschikt over een tweepersoonsbed (queensize) en een kleedkamer met een prachtig uitzicht op de tuin. De en-suite badkamer is voorzien van een grote spiegel en een inloopdouche. Het toilet is apart.
Boven delen de twee slaapkamers een badkamer met een bad en een douche. De twee eenpersoonsbedden kunnen indien nodig worden samengevoegd tot een tweepersoonsbed (kingsize).
Op warme zomerdagen bieden de bomen in de tuin voldoende schaduw, of u kunt zich verfrissen onder de buitendouche.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 12:00 AM
Uitchecken: vóór 12:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



















