La Cotinière, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, La Cotinière
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Verheug je op een heerlijke vakantie aan zee in dit vakantiehuis.
Dit uitnodigende huis verwelkomt je op een prachtige locatie waar je het jezelf comfortabel kunt maken met je geliefden. Met zijn smaakvolle en huiselijke inrichting is het de ideale omgeving voor een fantastische vakantie met dagen aan het strand en het verkennen van het eiland. Na een dag vol belevenissen kun je samen koken en ontspannen met een goede film op de gezellige bank terwijl het vuur knettert in de open haard.
De volledig omheinde tuin is de perfecte plek om buiten te ontspannen. Ontspan met je ochtendkoffie, geniet van de zon en serveer lekkere hapjes van de barbecue.
Wandel naar het strand en geniet van een verfrissende duik in zee. Maak fietstochten door de geurige dennenbossen of ontdek het eiland te voet. In de zomermaanden rijdt er een gratis pendelbus langs de kust, zodat je veel verschillende stranden kunt ontdekken en de beste plekken kunt vinden om te windsurfen en zeilen. Verschillende mooie excursiebestemmingen liggen binnen handbereik, zoals de steden La Rochelle of Royan en de beroemde dierentuin van Palmyre. Voor langere dagtochten bieden het eiland Ile de Ré of de stad Cognac ook spannende activiteiten.
Je zult nog lang terugdenken aan je vakantie in dit vakantiehuis dicht bij het strand.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin is volledig omheind met muur en hekwerk.
Bron: antwoord van huiseigenaar (op 2023-12-14)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten





























