Fouras, Nieuw-Aquitanië
Frankrijk, Nieuw-Aquitanië, Fouras
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Zeebries & Sereen Comfort
Welkom bij Résidence Les Terrasses de Fort Boyard, een charmante kustplaats in het hart van Fouras. Deze volledig gerenoveerde studio's en appartementen (voor 2-6 personen) zijn verdeeld over twee laagbouwgebouwen met lift en bieden een gezellig, licht interieur, goed uitgeruste keukens en een eigen balkon of terras, perfect om buiten te eten. Kies een appartement met uitzicht op de oceaan en word wakker met het glinsterende water en de verre silhouetten van Île d'Aix en Île d'Oléron.
Toplocatie aan de Atlantische Kust
Stap naar buiten en u bent binnen enkele minuten bij gouden stranden, veerboten naar de eilanden en het iconische Fort Vauban. Maak een ontspannen wandeling naar de lokale markt of dineer met vers gevangen vis in Les Bains des Fleurs met uitzicht op zee. Of u nu over de kustpaden fietst of charmante havenstadjes verkent, deze plek is een toegangspoort tot het beste van de regio Charente-Maritime.
Neem uw huisdier mee voor de lol
Huisdieren zijn bij ons van harte welkom, en Fouras ook! Geniet van lange, hondvriendelijke wandelingen langs Pointe de la Fumée of laat uw trouwe viervoeter buiten de spitsuren spetteren op Plage Sud. Verschillende cafés en terrassen in het dorp bieden waterbakken en een huisdiervriendelijke service. Voor actievere honden bieden de dennenpaden bij Fort Enet schaduwrijke plekken om te rennen, snuffelen en spelen.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten




































