Oletta, Corsica
Frankrijk, Corsica, Oletta
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Breng een ontspannende tijd door in dit vakantiehuis met toegang tot het zwembad en vlakbij de zee.
Welkom in dit uitnodigende huis, dat op slechts een klein eindje rijden van het strand ligt en met zijn ruime kamers de ideale omgeving biedt voor een onvergetelijke vakantie op het eiland. Verheug je op gezellige avonden na bewogen dagen, maak het jezelf gemakkelijk op de bank, dineer samen en ontspan in een aangename sfeer.
Geniet van de zon op het terras en verfris jezelf in het zwembad dat je deelt met andere gasten. Breng de zwoele zomeravonden door met koude drankjes in de open lucht en serveer heerlijk eten van de barbecue.
Verken het charmante dorpje Oletta met zijn smalle straatjes en traditionele Corsicaanse architectuur en geniet van het weidse uitzicht over het omliggende platteland. Maak een uitstapje naar de nabijgelegen havenstad Saint-Florent, wandel over de promenade en ontdek restaurants, cafés en kleine boetiekjes. Ontspan op de fijne zandstranden van de Désert des Agriates en zwem in het heldere water van de Middellandse Zee. Wandel door de gevarieerde natuur van Corsica en ervaar de rust van de omliggende bergen en wijngaarden.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
12 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten





















