Chissay-en-Touraine, Centre-Val de Loire
Frankrijk, Centre-Val de Loire, Chissay-en-Touraine
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
"Au Soleil Joyeux", huis 3-kamers 60 m2 op 2 verdiepingen. Doelmatig ingericht: woonkamer met TV, stereo-installatie en DVD. Open keuken (oven, 5 kookpitten (vlammen), broodrooster, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met eettafel. Uitgang naar het terras. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 2 slaapplaatsen (80 cm). 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed (160 cm). Douche, aparte WC. Gas-verwarming. Parketvloeren, natuurstenen vloeren. Terras. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine, kinderstoel, kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Rookvrij huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.
Buiten
Eengezinswoning "Au Soleil Joyeux". 800 m van het centrum van Chissay-en-Touraine, 7 km van het centrum van Chenonceaux, 39 km van het centrum van Blois, tegen een helling, 1 km van de rivier. Voor medegebruik: wild terrein 270 m2 (omheind). In het huis: internetaansluiting, bergruimte voor fietsen, wasmachine. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 800 m, supermarkt 4 km, bushalte 1 km. Attracties in de buurt: Vallée du Cher 1 km. De eigenaar woont op hetzelfde terrein.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin wordt gedeeld met de huiseigenaar, die op hetzelfde terrein woont.
Bron: antwoord van huiseigenaar (op 2024-02-01)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
4 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten