Plougonvelin, Bretagne
Frankrijk, Bretagne, Plougonvelin
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Ontdek de prachtige Iroise Zee bij Vacancéole Le Domaine de Bertheaume, gelegen in Plougonvelin, pal tegenover het strand van Trez Hir. Deze accommodatie aan het strand biedt directe toegang tot het zand door simpelweg de weg over te steken en is ideaal gelegen nabij de kustwandelroute GR34 en de historische Pointe Saint-Mathieu. Gasten kunnen ontspannen in het verwarmde binnenzwembad of relaxen in de sauna.
Dit functionele 3-kamerappartement van 46 m² is ontworpen om comfortabel plaats te bieden aan maximaal zes personen. De indeling bestaat uit een woonkamer met een uitschuifbare slaapbank en televisie, een hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed en een tweede slaapkamer met een stapelbed. De kitchenette is volledig uitgerust voor uw verblijf met een koelkast met vriezer, keramische kookplaat, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. Bovendien beschikt dit appartement over een eigen balkon met prachtig uitzicht op zee, de perfecte plek om te genieten van de zeebries.
De omliggende regio Finistère biedt tal van activiteiten, van watersporten direct op het strand tot het verkennen van de nabijgelegen haven van Le Conquet of de stad Brest. Voor uw gemak kunt u vanaf 17:00 uur inchecken en tot 10:00 uur uitchecken. Er is gratis wifi (lage snelheid) beschikbaar in de accommodatie. Of u nu op zoek bent naar avonturen aan de kust of een ontspannen familievakantie, dit appartement met uitzicht op zee is de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan de Bretonse kust.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Bretagne
Ruige kust en stranden
Honderden kilometers rotsige kust met verborgen baaien. Buiten het seizoen mag je hond op de meeste stranden los. Ruw en mooi.
Kustpad GR34 lopen
Het GR34 loopt langs de hele Bretonse kust. Wandelen langs kliffen en stranden, je hond aan je zijde. Niet te missen.
Bretonse dorpjes
Stenen dorpjes en vissershavens met een crêperie op elke hoek. Je hond mag op de meeste terrassen mee aanschuiven.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 5 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























