Sanilhac, Auvergne-Rhône-Alpes
Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Sanilhac
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Deze prachtig gerestaureerde Ardèche-boerderij in Sanilhac biedt 100 m² charme en comfort voor maximaal 6 gasten. Met een grote tuin, een gewelfde binnenplaats met eethoek en een overdekt terras is het perfect voor gezinnen en ook huisdiervriendelijk. De indeling op de begane grond omvat 3 slaapkamers, een ruime badkamer en gezellige woonruimtes met houtkachelverwarming, een warmtepomp en gratis wifi. Op slechts 25 km van Vallon Pont d'Arc en de Gorges de l'Ardèche kunt u kanoën, kajakken en de beroemde Grotte Chauvet 2 verkennen. Een zwem- en visplek ligt op slechts 6 km afstand, terwijl wandel- en fietspaden leiden naar natuurwonderen zoals het Bois de Païolive en de Tour de Brison. Mis de levendige zomermarkten in Sanilhac, Joyeuse en Les Vans niet. Voor een hapje en een drankje kunt u terecht bij La Boucharade, La Muse Bouche of Le M. Geniet van een drankje bij La Rochebière of HOP ON BAR. Met een fietsenstalling, een schilderachtige omgeving en gemakkelijke toegang tot buitenactiviteiten, is deze boerderij een rustige uitvalsbasis om de schatten van de Ardèche te verkennen.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes
De Alpen op
Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.
Vulkanen van de Auvergne
Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.
Bergmeren
Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































