Montaulieu, Auvergne-Rhône-Alpes
Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Montaulieu
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Kom tot rust in deze gerestaureerde 18e-eeuwse 'Mas Provençal', gelegen aan een landweggetje boven het 12e-eeuwse dorpje Montaulieu. Met haar karakteristieke uitstraling is het als een puzzelstukje dat perfect past in het landschap. Het verwarmde premium zwembad, de petanquebaan en de terrassen zijn als stukjes hemel op aarde, met een uitzicht dat geweldig is voor Insta-waardige vakantiefoto's. Ook je huisdier kiest deze 'Mas Provençal als zijn/haar favoriet!
Ontdek de omgeving van Montaulieu, waar elk dorpje haar eigen karakter heeft! Vaison la Romaine en Nyons zijn de culinaire hotspots met hun Provençaalse markten, waar je niet alleen je zintuigen kunt prikkelen met smaken, maar ook kunt verdwalen in de rijke geschiedenis. Vergeet niet te nippen aan de lokale wijnen, want hier heeft elke druif een eigen verhaal. Restaurants zijn niet alleen plekken om te eten, maar ze bieden een reis door de regionale keuken. Laat je smaakpapillen dansen en maak van elke maaltijd een feest!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is mogelijk en de kosten zijn naar verbruik (indien mogelijk) of tegen een vast tarief en worden apart als bijkomende kosten bij je in rekening gebracht. Neem voor vragen over specificaties van het laden, vóór aankomst contact op met de huiseigenaar/beheerder. Illegaal opladen van een auto is niet toegestaan
Begane grond: woonkamer met kachel(hout), zithoek , keuken met eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(5 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(nespresso cups), oven, magnetron, afwasmachine, Blender , 2x slaapkamer met 2-pers. bed(140 x 200 cm) , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , slaapkamer met 2-pers. bed(160 x 200 cm) , slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed(140 x 200 cm), douche, wastafel, wc , badkamer met ligbad, wastafel , toilet, bijkeuken met koel-/vriescombinatie, wasmachine
Op de 1e etage: slaapkamer met 3x 1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. bed(140 x 200 cm) , badkamer met douche, wastafel, wc
terras(privé), terras(privé), tuin(privé, verlicht, niet omheind), tuinmeubilair, ligbedden, 4x parking, ligstoelen, zwembad(privé, buiten, verwarmbaar, wateralarm, 10 x 4 m., diepte: 1.8m, geopend van Jun t/m Sep), jeu de boules baan, tafeltennistafel, 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel, lounge set, Oplaadmogelijkheid voor elektrische auto’s
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes
De Alpen op
Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.
Vulkanen van de Auvergne
Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.
Bergmeren
Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
14 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten




































