Banne, Auvergne-Rhône-Alpes
Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Banne
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Breng een onvergetelijke vakantie door in dit comfortabele vakantiehuis met zwembad.
Het gastvrije en kindvriendelijke huis verwelkomt je in het prachtige landschap van de zuidelijke Ardèche, aan de voet van de eerste uitlopers van de Cevennen in het kanton Vans, en is de perfecte plek voor een ontspannen vakantie met activiteiten in de natuur. Het liefdevol gemoderniseerde historische stenen huis biedt modern comfort in combinatie met de authentieke charme van vervlogen tijden. De gezellige woonkamer biedt ruimte voor gezamenlijke activiteiten, laat een heerlijke vakantiedag eindigen bij de open haard.
Geniet volop van de zon op de terrassen met af en toe een verfrissing in het zwembad en ga buiten eten, misschien iets lekkers van de barbecue. Een petanquebaan, tafeltennistafel en badminton houden je bezig.
Je bevindt je op een droomlocatie tussen de prachtige Gorges de Labeaume, de Gorges de Chassezac en de niet te missen Gorges de l'Ardèche en de prachtige Pont d'Arc; Ontdek een van de vreemdste bezienswaardigheden van de Ardèche met het Païolive bos. Het is een waar natuurlijk labyrint dat uitkijkt over de Chassezac met vreemde en onnavolgbare sculpturen van grillige kalksteenblokken gevormd door erosie. Bezoek ook de magische grotten van Cocalière of Aven d'Orgnac.
Verheug je op een afwisselende vakantie in dit uitnodigende vakantiehuis.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes
De Alpen op
Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.
Vulkanen van de Auvergne
Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.
Bergmeren
Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten




















