Schönhagen, Sleeswijk-Holstein
Duitsland, Sleeswijk-Holstein, Schönhagen
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Vooral gezinnen beschouwen deze kleine, gezellige badplaats aan de Oostzee graag als hun zomerverblijf. Schönhagen heeft ongeveer 1000 meter fijn zandstrand aan de Oostzee, dat in het noorden naadloos aansluit op het strand van Kappeln en in het zuiden overgaat in een steile kust. Er staan 60 comfortabele vakantiehuizen aan het strand, direct achter de kleine boulevard. Vakantie in de Oostzeebadplaats Schönhagen: gewekt worden door het geluid van de zee op stormachtige dagen, wandelen langs het strand op ijskoude winterdagen, dan opwarmen in de sauna of whirlpool en de dag afsluiten in de gezellige woonkamer voor de open haard - net zo fijn als zonnige dagen doorbrengen op het strand, luieren op het zonneterras, prachtige zonsondergangen beleven voor het huis.
Je kunt beddengoed ter plaatse huren of zelf meenemen. Houd er rekening mee dat het tweepersoonsbed een matras heeft van 1,60 x 2 meter.
IDENTIEKE HUIZEN bijv: DSH117+120+159+160 Voor andere woningtypes zie DSH101-160.
- Sommige foto's kunnen voorbeelden van woningen zijn. Het type vloer en de kleur van de inrichting en het huis kunnen variëren. Whirlpools en sauna's zijn identiek in alle huizen van dit type.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten















