House
House
Terrace
Kitchen / Dining Room
Aerial photography
4
Terrace

Kappeln, Sleeswijk-Holstein

Duitsland, Sleeswijk-Holstein, Kappeln

2 Honden toegestaan, meer op aanvraag
2 slaapkamer
1 badkamer
5 gasten
78 m2
Vanaf
€110.17Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

KortingBetaald bij boeking

VERPLICHT TER PLAATSE

Energiekosten€0.49 Prijs per kWh
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€144.00 Prijs per eenheid
Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)Ter plaatse optioneel per persoon, €24.00 Prijs per persoon
Huisdier€100.00 Prijs per eenheid
Water€4.95 Prijs per m³

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€300.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Binnengebieden

Atraveo:
De flat is gelegen aan de Schleidamm en biedt dus een vrij uitzicht zowel naar het zuiden van het hele havengebied en naar het noorden van de Schlei. De afstand tot het water is 5 m aan de voorkant en slechts ca. 15 m aan de achterkant... ITHet openbare "Weidefelder Strand" grenst direct aan het Port Olpenitz-gebied in het zuiden, is vrij van toeristenbelasting, 3 km lang en van goede zandkwaliteit. Er is ook een klein strandrestaurant. Fietsers hebben gratis toegang tot het strand, automobilisten betalen een relatief klein parkeergeld.

De havenwoning "BRIGANTINE 33" op de begane grond van een van de HAFENHÄUSER AM KAIANLEGER biedt 78 m² ruimte voor 2-5 personen, met een woon-, eet- en keukengedeelte van 26 m² en een terras (17 m²) met uitzicht op de haven, 2 slaapkamers met boxspringbedden van hoge kwaliteit en uitzicht op de Schlei en de Oostzee, evenals een badkamer met douche, bubbelbad en (infrarood)sauna! Fijne parketvloeren, vloerverwarming en smaakvol meubilair ronden de maritieme ervaring af.

Direct aan de Oostzee in de baai van Eckernförde, op het terrein van een voormalige marinebasis bij Kappeln aan de Schlei, wordt een nieuw vakantieresort gebouwd met de naam "OstseeResort Olpenitz". Nergens anders heb je een mooier uitzicht op het water dan in deze uitzonderlijke vakantiewoning: in het noorden vanuit de slaapkamer op de Schlei, de Oostzee en de vuurtoren van Schleimünde, en in het zuiden vanuit de woonkamer en het terras op de haven van Port Olpenitz en de voorbijvarende zeilschepen! Deze flat is echt een ABSOLUUT HIGHLIGHT!

De flat beschikt over een (infrarood) sauna en bubbelbad. VERBRUIKSKOSTEN:Verwarmingskosten zijn inbegrepen in de huurprijs, maar vanwege de eigen SAUNA en WHIRPOOL worden de elektriciteits- en waterkosten achteraf in rekening gebracht op basis van het werkelijke verbruik.

Direct aan de Oostzee, in een van de mooiste vakantieregio's van Duitsland, in het noordoosten van Sleeswijk-Holstein, tussen de monding van de Schleim-monding en de Oostzee, wordt een nieuw, uniek vakantieoord gebouwd dat een klasse apart is en indruk zal maken door zijn diversiteit. Het Ostseeresort Olpenitz moet het grootste maritieme vakantieoord van Noord-Europa worden. Ingebed in een onvergelijkbare natuurlijke omgeving, uitgerust met alles wat uw verblijf het hele jaar door aangenaam en afwisselend maakt: een grote jachthaven, restaurants, cafés, winkels en een vrijetijdsaanbod dat niets te wensen overlaat voor een nieuwe wereld van vakantiebelevenissen. De volgende hoogtepunten wachten op je ter plaatse: Op loopafstand van het prachtige, kilometerlange, door DLRG bewaakte Weidefelder strand, dat verschillende strandgedeelten heeft (algemeen zwemstrand, naaktstrand, hondenstrand en 's werelds enige vlakwater windsurf- en kitesurfgebied). Er is ook een gezellig strandrestaurant met strandstoelverhuur, toiletten en een speeltuin. IJs en andere lekkernijen, Edeka supermarkt, jachthaven met promenade, verse vis rechtstreeks van de kotter, traditionele zeilexcursies, kanoverhuur en Optimist zeilcursussen van de Globetrotter Academy, bootverhuur en BBQ donut verhuur van Olpenitz Marina, foodtrucks met culinaire hoogstandjes op geselecteerde data en natuurlijk een spectaculaire havenbioscoop. Het kleine, dromerige dorpje Olpenitz in de buurt (op 3 km afstand) met zijn mooie (rietgedekte) huizen biedt restaurants en winkelmogelijkheden, net als de bekende vissersplaats Kappeln aan de Schlei met zijn kleine haven op ca. 7 km afstand. Kappeln is ook bekend als "Deekelsen" uit de populaire tv-serie "Der Landarzt". Een uitstapje naar Bad Arnis, het kleinste stadje van Duitsland, of naar Eckernförde voor de palingregatta of het piratenspektakel in augustus of naar Sieseby, het mooie vakwerkdorp direct aan de Schlei en dan genieten van de gastronomische keuken in de "Schlei-Krog". Of, of, of, of. Er is nauwelijks een tweede locatie als deze aan de hele Oostzeekust in Duitsland! Wie van een rustige vakantie dicht bij de natuur houdt, zal hier zeker "zijn beste tijd van het jaar" kunnen doorbrengen, ook al zijn de omgeving en de infrastructuur in de Oostzeebadplaats Olpenitz momenteel nog onderhevig aan voortdurende veranderingen door bouwactiviteiten. Hiermee is al rekening gehouden bij de prijsberekening en dit is geen gebrek.

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- toegestaan maat van hond: groot (groter dan 60 cm)
- Accommodatietype: appartement
- bevindt zich in: vakantiepark
- type gebouw: meergezinshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 2
- geen groepsboeking
- geen jeugdgroepen
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1

Top eigenschappen
- wifi
- vloerverwarming: overal
- terras
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 1

Slapen
in de leefruimte
- tweepersoonsslaapbank
slaapkamer 15
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)

Badkamer
badkamer 7
- douche
- ligbad
- wastafel
- toilet

Wellness
- infraroodsauna
- ㄴ voor alleengebruik

Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: filterkoffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: keramische kookplaat
- afzuigkap
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1

Entertainment
- televisie: satelliet-tv
- muziekinstallatie

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- stofzuiger

Buiten

Type gebouw: meergezinshuis. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.

Voorzieningen

    Vaatwasser
    Magnetron
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast

Op de kaart

Beschikbaarheid

Oktober 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

November 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 4:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

10% kosten tot 59 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden (meer op aanvraag)

5 personen

Vragen over dit huis?

Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie

Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.

Per vakantiehuis zie je hoeveel honden er maximaal welkom zijn. Dat maximum wordt door de eigenaar bepaald.

Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.

Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Bij de voorzieningen op deze pagina zie je of dit huis een omheinde tuin heeft. Hoe hoog en hoe sluitend de omheining precies is, verschilt per huis. Die informatie komt van de eigenaar en is niet altijd even compleet.

Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Dat verschilt per huis: soms zijn ze inbegrepen, soms huur je ze bij (meestal per persoon) en bij sommige huizen neem je ze zelf mee. Je ziet het in het kostenoverzicht op deze pagina zodra je je reisgegevens invult.

Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Alle informatie die wij van dit huis hebben, staat op deze pagina. Vragen over bijvoorbeeld de borg, het aantal bedden, parkeren of het terras kunnen we alleen voor je navragen bij de verhuurder.

Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€110.17Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

KortingBetaald bij boeking

VERPLICHT TER PLAATSE

Energiekosten€0.49 Prijs per kWh
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€144.00 Prijs per eenheid
Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)Ter plaatse optioneel per persoon, €24.00 Prijs per persoon
Huisdier€100.00 Prijs per eenheid
Water€4.95 Prijs per m³

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€300.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

Nog geen kosten