Kappeln, Sleeswijk-Holstein
Duitsland, Sleeswijk-Holstein, Kappeln
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Op slechts een paar minuten lopen van het zandstrand van Weidefeld en de Oostzee heet de bijzondere accommodatie "Blaue Lagune" je van harte welkom.
Of je nu jong bent, op leeftijd of oud, deze accommodatie verheugt zich op gasten die op zoek zijn naar pure ontspanning, een strandvakantie of actieve dagen. Golfers, fietsers, wandelaars of hardlopers hebben hier een ideaal uitgangspunt voor hun activiteiten.
De accommodatie zet bijzondere accenten met de maritieme inrichting en de elegante kleurenmix van het Ostsee Resort Olpenitz, die op unieke wijze opgaan in de prachtige natuurlijke omgeving.
Vloerverwarming zorgt voor een aangename warmte in de koelere maanden van het jaar. De open en ruime woon- en eetruimte met tv en panoramisch uitzicht op het groen belooft haar gasten tijd en ruimte om zich vanaf het eerste moment goed te voelen.
De geïntegreerde keuken is goed uitgerust en samen koken is hier leuk. De rustige ligging, de barbecue en het comfortabele terrasmeubilair nodigen uit tot onvergetelijke avonden aan de Oostzee, vooral aan het einde van een actieve dag.
Twee slaapkamers zijn beschikbaar voor rustgevende nachten. Een met een tweepersoons boxspringbed en een met twee eenpersoons boxspringbedden. Je zult echter zelf voor je dromen moeten zorgen. En als het niet lukt om te slapen, is er nog een tv beschikbaar.
Naast handige voorzieningen heeft de moderne badkamer een infrarood sauna en een inloop regendouche met handdouche, en dat is geen zeemansgaren!
Er is een parkeerplaats voor je auto direct naast het huis. De afsluitbare fietsenberging is ook ideaal voor meer dan alleen fietsen.
Onze favoriete plek: Zittend op het terras, genietend van de avondzon, het geluid van de Oostzee, heerlijke verse vis van de grill en een glas wijn.
Houd er rekening mee dat het OstseeResort Olpenitz nog in aanbouw is vanwege de grote vraag. Desondanks voldoen de woningen al aan een 5-sterrenstandaard en bieden ze je een eersteklas verblijf. Eventuele bouwwerkzaamheden in het resort zullen je vakantieplezier niet beïnvloeden, daarom zijn extra kortingen uitgesloten.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten




























