Zittau, Saksen
Duitsland, Saksen, Zittau
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"Salzmännchen", appartement 2-kamers 42 m2 op de 4e verdieping. Ruim en licht, zeer mooi en smaakvol ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed (140 cm, lengte 200 cm), eettafel en Sat-TV (Flatscreen TV). 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Kookhoek (oven, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Verwarming. Zeer mooi uitzicht op de stad. Ter beschikking: Internet (WiFi). Parkeerplaats (1 Auto) bij het huis. Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders.
Buiten
Historisch appartementencomplex van 4 verdiepingen, uit de 18e eeuw. In het centrum van Zittau, 10 km van het centrum van Oybin, 40 km van het centrum van Görlitz, centrale ligging. Winkel, supermarkt, restaurant, café 100 m, bushalte "Töpferberg" 700 m, treinstation "Zittau" 1.1 km, meer Olbersdorfer See 3 km. Attracties in de buurt: Zittauer Gebirge, Schmalspurbahn Zittau, Tierpark Zittau, Historisches Rathaus 150 m. Geen lift.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
3 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten