Treis-Karden, Rijnland-Palts
Duitsland, Rijnland-Palts, Treis-Karden
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Binnengebieden
Vakantiehuis Apple Tree
IN TREIS-KARDEN, AAN DE MOEZEL.
Zin in een vakantie aan de Moezel, met sauna, haardvuur en mooie herfstwandelingen? Misschien nog een massage, een wijnproeverij in het vakantiehuis, of laat u verwennen door onze Thaise kokkin die ter plaatse heerlijke maaltijden voor u bereidt?
We hebben nog wat data beschikbaar in december.
In die tijd vindt u tal van sfeervolle kerstmarkten aan de Moezel.
Ook in de adventstijd is de Moezel een bezoek waard!
Een van de bekendste kerstmarkten aan de Moezel is de wijn- en kerstmarkt in Traben-Trarbach, van 24 november 2023 tot 01 januari 2024.
Deze enige ondergrondse kerstmarkt met als thema wijn, genot en cultuur nodigt niet alleen uit tot gezellig samenzijn en genieten van kerstsfeer onder de grond. Tal van andere kerstmarkten, zoals de kerstmarkt in Cochem, de kerstmarkt in Bernkastel-Kues, de kerstmarkt in Koblenz of Winningen in het licht, wachten ook op u.
Het vakantiehuis, met een oppervlakte van 220 m², werd rond 1750 gebouwd als vakwerkhuis. Met 6 tweepersoonskamers, elk met een eigen en-suite badkamer, een volledig uitgeruste keuken en een eetkamer met plaats voor maximaal 12 personen, is dit huis perfect voor gezinnen en vrienden die samen een geweldige tijd willen doorbrengen. Tot mei 2022 is het vakantiehuis uitgebreid gerenoveerd en volledig opnieuw ingericht en is het bekroond met de hoogste waardering van 5 sterren door de Duitse Toeristenbond.
Elke van de 3 slaapkamers op de eerste verdieping heeft een nieuwe eigen badkamer met raam, een boxspringbed en een 40" flatscreen-tv. Nog eens 3 slaapkamers op de tweede verdieping hebben een eigen badkamer met raam. Het vakantiehuis ligt aan een hoofdstraat in een 30-zone in het beschermde gebied van Karden. Een groot saunahuis met een sauna-/rustkamer van 24 m² staat tot uw exclusieve beschikking. De afgesloten grote tuin van 450 m² is zonnig en biedt vrij uitzicht direct op de wijngaarden.
Speciale kenmerken: 1) een groot saunahuis met een sauna-/rustruimte van 24 vierkante meter voor exclusief gebruik Gerenoveerd en opgeknapt tot 2024 Historisch vakwerkhuis uit 1750 3) nieuwe hoogwaardige meubels 4) elk van de 6 slaapkamers heeft een eigen badkamer, waarvan 3 kamers een boxspringbed en een 40-inch flatscreen-tv hebben. 5) Volautomatische koffiemachine (koffiebonen) 6) Extra kantoor-/leeskamer 7) Afgesloten grote tuin met terras, veilig voor kinderen en honden 8) Terras met tuinmeubilair, loungeset en 2 zonne-eilanden en grote gasbarbecue 9) Houtkachel 10) Trampoline voor kinderen en volwassenen (430 cm groot).
DE TUIN
Bij het vakantiehuis hoort ook een zonnige tuin van 450 vierkante meter met terras en tuinmeubilair.
Vanaf hier heeft u een prachtig uitzicht op de wijngaarden.
Voor kinderen is er een trampoline, voor liefhebbers van wellness een sauna en voor grillmeesters een grote gasbarbecue.
De tuin is volledig omheind, veilig voor kinderen en honden.
Speciale kenmerken:
- Een groot saunahuis met een sauna-/rustkamer van 24 m² exclusief voor gebruik.
- Historisch gerenoveerd vakantiehuis met vakwerk uit het jaar 1750.
- Nieuwe hoogwaardige inrichting.
- Elke van de 6 slaapkamers heeft een eigen badkamer, waarbij 3 kamers een boxspringbed en een 40" flatscreen-tv hebben.
- Koffiemachines met koffiebonen.
- Extra kantoor-/leeskamer.
- Afgesloten grote tuin met terras, veilig voor kinderen en honden.
- Terras met tuinmeubilair, loungehoek, 2 ligstoelen en een grote gasbarbecue.
- Houtkachel.
- Trampoline voor kinderen en volwassenen (430 cm groot).
- Bio-buitendouche.
- Wasmachine en droger.
Die Mosel ligt op slechts een steenworp afstand, talrijke wandelpaden zoals de Jakobspfad, de Moselsteig en enkele Traumpfade leiden u rechtstreeks door wijngaarden, romantische valleien en bossen.
De nabijgelegen burcht Eltz of de burcht Pyrmont en de Martberg (Romeinse tempelcomplex) zijn aantrekkelijke excursiebestemmingen.
Cochem ligt slechts op 12 km afstand. Treis-Karden heeft supermarkten, een zwembad en een gevarieerd gastronomisch aanbod, en natuurlijk Moselwijnen van uitstekende kwaliteit.
VOORZIENINGEN:
WOONKAMER: Houtkachel, fauteuils, Smart TV met Netflix, stereo-installatie, draadloos internet.
EETKAMER: Uitschuifbare eettafel voor maximaal 12 personen, grote kast, 2 kinderstoelen op aanvraag.
7 NIEUWE BADKAMERS: Daglichtbadkamers, 7 wastafels, 7 douches, 1 bad, 3 make-upspiegels, 7 toiletten, 6 haardrogers.
KANTOOR: Bureau, bank, fauteuil, informatiemateriaal.
KEUKEN: Oven, magnetron, KitchenAid, keramische kookplaat, 2 koelkasten, vriezer, vaatwasser, broodrooster, waterkoker, koffiezetapparaten (hele bonen), filterkoffiezetapparaat, serviesgoed, theedoeken.
6 SLAAPKAMERS, waarvan 3 slaapkamers op de 1e verdieping met een boxspringbed van 180x200, kledingkast, tv, satelliet-tv, en suite badkamer, en 3 slaapkamers op de 2e verdieping met een tweepersoonsbed van 180x200/160x200, kledingkast, en suite badkamer.
SAUNAHUIS van 24 m² met 3 ligstoelen, sauna, bank.
TUIN + TERRAS: Tuintafel met plaats voor maximaal 12 personen, grote gasbarbecue, ligweide, groot trampoline (430 cm), 2 ligstoelen, loungehoek, afsluitbare tuinschuur.
ALGEMEEN: 5 parkeerplaatsen, draadloos internet, centrale verwarming, verbanddoos, schoonmaakmiddelen, stofzuiger, strijkijzer + strijkplank.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- toegestaan maat van hond: groot (groter dan 60 cm)
- bevindt zich in: woonwijk
- type gebouw: eengezinshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- perceeloppervlakte: 500 m²
- bouwjaar: 1750
- laatste uitgebreide renovatie: 2022
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 6
- aantal badkamers: 7
- DTV ID: 263305
Top eigenschappen
- wifi
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- hond-proof door een hek (geheel omheind)
- privéparkeerplaatsen in totaal: 5
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 5
Slapen
slaapkamer 15
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 23
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- kinder-/babybed
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 31
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- kinder-/babybed
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 39
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 47
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
Badkamer
badkamer 15
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 23
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 31
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 39
- bad douche combinatie
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 47
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 55
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
- daglicht
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: espressokan, koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: kookplaat
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- theedoeken
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 10
- aantal woonkamers: 1
- open haard
Entertainment
- televisie: tv, satelliet-tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
- cd-speler
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- wasdroger: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
Duurzame accommodaties
- Recycling van afval
- Organisch afval beschikbaar
- waterbesparende apparaten
Buitenbereik
- barbecue: gasbarbecue
- buitendouche
Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 1,5 km
- levensmiddelenzaak: 2,0 km
- restaurant: 200 m
- station: 600 m
- vliegveld: 38,0 km
- snelweg: 10,0 km
- haven: 2,0 km
- afstand openbaar vervoer: 100 m
- meer: 1,0 km
- rivier: 98 m
- fietsverhuur: 100 m
Bijzonderheden
- vakwerkhuis
- valt onder monumentenzorg
- Geschikt voor vissers
- historisch gebouw
- Midden in de natuur gelegen
Buiten
type gebouw: eengezinshuis. perceeloppervlakte: 500m². bouwjaar: 1750.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Maart 2026
April 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 3:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
12 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Nog geen kosten