Gondenbrett, Rijnland-Palts
Duitsland, Rijnland-Palts, Gondenbrett
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit huis is in 2019 gebouwd midden in het vakantiehuispark Wolfsschlucht bij Prüm in de wijk Walcherath, dat momenteel in aanbouw is.
Hier heb je de mogelijkheid om een energie-geoptimaliseerde vakantiewoning van moderne bouw met hoogwaardige, comfortabele inrichting als je vakantiehuis te huren. Het hele woongedeelte is gelijkvloers en gemakkelijk bereikbaar vanaf de parkeerplaats voor het huis. De gehele begane grond is drempelvrij en voldoet aan de huidige normen van de Wet Inclusie. Dit maakt het huis geschikt voor mensen met een beperkte mobiliteit. De badkamer en wc kunnen ook gebruikt worden met een loophulpmiddel of rolstoel. Daarnaast is op de eerste verdieping een open galerij met twee eenpersoonsbedden beschikbaar als extra slaap- en recreatieruimte.
Het hele huis wordt comfortabel verwarmd door warmtepomptechnologie in combinatie met vloerverwarming. In het koude seizoen kun je 's avonds genieten van de open haard in de woonkamer met je familie of vrienden of ontspannen in je eigen moderne infraroodcabine na een bewogen dag.
Op zonnige dagen nodigt het terras bij het huis je uit om te ontspannen in de natuur en de rust van het recreatiegebied Wolfschlucht.
Het recreatiegebied Wolfschlucht maakt deel uit van de gemeente Prüm. Als erkend luchtkuuroord in het Duits-Belgische natuurpark beschikt Prüm over een boszwembad, overdekt recreatiebad met sauna, solarium met medische badafdeling, kuurpark, tennisbaan en overdekte manege. Het centrum van Prüm ligt op ca. 4 km afstand van je accommodatie met de auto en op ca. 3 km afstand te voet via een goed ontwikkeld wandelpad.
Je kunt je buitenactiviteiten direct vanuit je vakantieaccommodatie starten. Goed ontwikkelde wandel- en fietspaden, bezienswaardigheden en natuur wachten erop om door jou verkend te worden. Gemarkeerde wandelpaden ontsluiten het landschap en bieden prachtige uitzichten en rustpunten. Dit geldt ook voor de excursiegebieden Wolfsschlucht, Schwarzer Mann, Prümer Kalkmulde en het dal Schönecker Schweiz met zijn bizarre rotsformaties.
Voor zorgeloos fietsplezier in het drielandenpunt Duitsland-Luxemburg-België bieden de Prümtal-fietsroute en de Eifel-Ardennen-fietsroute de beste voorwaarden voor gezinnen en senioren. De hoogwaardige fietspaden zijn overal bewegwijzerd.
Op culinair gebied biedt de Eifel zowel regionale specialiteiten als internationale culinaire hoogstandjes naar individuele smaak.
In de wintermaanden heb je bij goede sneeuwcondities toegang tot een geprepareerde langlaufloipe op slechts 50 meter afstand of het skigebied Wolfsschlucht (570 meter boven zeeniveau) met een sleeplift en de skihut die het hele jaar door wordt geëxploiteerd door de skiclub Prüm op slechts 250 meter afstand. Bij goed weer is het skigebied ook bedekt met kunstsneeuw. In het weekend wordt er verlicht skiën en après-ski aangeboden. Het iets grotere ski- en recreatiegebied Schwarzer Mann (697 meter boven zeeniveau) ligt op ongeveer 14 km afstand.
De regio en het vakantiehuis bieden je het hele jaar door de beste voorwaarden voor een ontspannen vakantie volgens je individuele wensen.
Het vakantiegebied is momenteel nog in aanbouw. Het grootste deel van de directe omgeving is voltooid en de werkzaamheden voor de 2e bouwfase beginnen in de zomer van 2022.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten




























