Sellin, Mecklenburg-Voor-Pommeren
Duitsland, Mecklenburg-Voor-Pommeren, Sellin
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Gezellig eenkamerappartement met een balkon op het zuiden – de perfecte plek voor twee in de Baltische badplaats Sellin!
Breng ontspannende dagen door op Rügen in dit lichte en goed onderhouden appartement in "Haus Baltic". Een comfortabel toevluchtsoord wacht u op circa 33 vierkante meter woonruimte. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van Haus Baltic, op slechts een korte wandeling (ca. 100 meter) van de populaire Wilhelmstrasse.
De gecombineerde woon- en slaapruimte biedt alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf: een comfortabel tweepersoonsbed met boxspring (160 x 200 cm), een ruime kledingkast en een 32-inch tv voor gezellige avonden. De kitchenette is volledig uitgerust voor zelfvoorziening, inclusief een koelkast met vriesvak, oven, magnetron, vierpits kookplaat, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en een kleine eethoek.
Het zonnige balkon op het zuiden nodigt uit tot ontspanning. Daarnaast is er een hal met een kledingkast, een badkamer met douche/toilet en een aparte berging. Er is een lift in het gebouw.
Bezetting: maximaal 2 volwassenen; één baby kan in het bed van de ouders slapen.
Een parkeerplaats in de ondergrondse garage van het tegenoverliggende gebouw is beschikbaar tegen een toeslag.
Gebouwd in 1996 in de typische badplaatsstijl, geniet "Haus Baltic" van een gunstige ligging: het fijne zandstrand met de beroemde pier van Sellin ligt op ongeveer 400 meter afstand. Het uitgestrekte zuidstrand is gemakkelijk te bereiken met het treintje (ca. 1000 meter). Het zwembad op het eiland (ca. 800 meter) en de uitgestrekte bossen van Granitz liggen ook op loopafstand en bieden extra recreatiemogelijkheden.
Ook ideaal voor kleine groepsvakanties:
Als u met vrienden of familie reist, kunnen de naastgelegen appartementen "Ankerplatz 8" en "Ankerplatz 9" op dezelfde verdieping ook gehuurd worden – zo kunt u samen vakantie vieren zonder in te leveren op privacy.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 12:00 AM
Uitchecken: vóór 12:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
2 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten

















