Sellin, Mecklenburg-Voor-Pommeren
Duitsland, Mecklenburg-Voor-Pommeren, Sellin
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
In het Haus Having-gebouw in de populaire badplaats Sellin aan de Oostzee vindt u een vakantieappartement – een comfortabele accommodatie met 44 m² woonoppervlak en een aparte slaapkamer. Het biedt voldoende ruimte voor maximaal vier personen en is ideaal voor een ontspannen vakantie op het eiland Rügen.
Een aantrekkelijk voordeel van uw boeking is een jaarrond korting van 25% bij het aangrenzende AHOI Waterpark en Avonturenwereld. Bovendien kunt u vanaf Pasen 2026 gebruikmaken van een modern fitnesscentrum. Train in een stijlvolle omgeving met hoogwaardige apparatuur, gevarieerde programma's en een motiverende sfeer – gratis tijdens uw verblijf. Dit is de perfecte manier om ontspanning en beweging te combineren.
Het vakantieappartement bevindt zich op de tweede verdieping van het Seepark Sellin-complex en is gemakkelijk bereikbaar met de lift. De Oostzee, het fijne zandstrand en het pittoreske Sellinmeer liggen op slechts 900 meter afstand. Winkels en een bakker bevinden zich op loopafstand van het complex.
Toeslagen zijn onder andere gratis wifi en een eerste set beddengoed. De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en verduisterende gordijnen, terwijl de woonkamer een comfortabele tweepersoons slaapbank heeft. De badkamer heeft een bad en een toilet. De open keuken is volledig uitgerust voor zelfvoorziening, inclusief een koffiezetapparaat en een broodrooster. Een televisie met drie Sky-zenders zorgt voor entertainment.
Het balkon op het zuidwesten, ingericht met comfortabele zitmeubels, is perfect om aan het einde van de dag te ontspannen. In dit rookvrije appartement is één huisdier toegestaan. Er is tevens een fietsenstalling, een kinderspeelplaats en een lift aanwezig.
De borg bedraagt € 200 en wordt terugbetaald na een bevredigend vertrek.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Juli 2026
Augustus 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten

























