Maar, Hessen
Duitsland, Hessen, Maar
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Geniet van de mooiste dagen van het jaar in vakantieappartement "Sandhasen", eigendom van de familie Schäfer, in het hart van Duitsland. Naast de ruime woonkamer met een nieuwe flatscreen-tv inclusief internettoegang, een ruime keuze aan spelletjes voor gezellige avonden en voldoende leesvoer, vindt u een zeer goed uitgeruste keuken met voorraadkast en een ruime, lichte eetkamer met een groot balkon op het zuiden met uitzicht op Lauterbach en de prachtige Vogelsberg. Het grote balkon op het zuiden is vooral populair om te ontspannen op warme zomerdagen. Verder beschikt ons appartement over drie slaapkamers. Alle kamers in de woon- en slaapruimtes zijn voorzien van warme kurkvloeren. De keuken, hal en badkamer hebben lichtgekleurde tegelvloeren. Uiteraard is ons appartement uitgerust met snelle wifi, die bij uw verblijf is inbegrepen.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Hessen
Odenwald en Taunus
Bossen en heuvels met veel wandelroutes. Rustig, groen en je hond kan op de aangewezen plekken los.
Edersee
Een groot stuwmeer omringd door oeroud beukenbos (UNESCO-werelderfgoed). Wandel langs het water of door het Nationaal Park Kellerwald.
De Rhön
Het "land van de open verten": kale bergtoppen met wijdse uitzichten. Heel anders dan de rest van Duitsland. Je hond loopt er heerlijk.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 12:00 AM
Uitchecken: vóór 12:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























