Buchenberg, Hessen
Duitsland, Hessen, Buchenberg
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit gezellige vakantiehuis in Buchenberg is perfect voor gezinnen of vrienden die willen ontspannen in de natuur. Met 2 slaapkamers biedt het comfortabel plaats aan 5 gasten en biedt het een adembenemend uitzicht op groene weiden. Of u nu rust zoekt of avontuur in de buitenlucht, deze locatie biedt het beste van beide.
De omheinde tuin, het privéterras en het balkon zijn ideaal om te genieten van de frisse berglucht. Een bos op slechts 200 meter afstand nodigt uit tot wandelen, terwijl een meer op 3 km u vismogelijkheden en watersporten biedt. Restaurants en winkels zijn vlakbij, wat uw verblijf zowel rustig als comfortabel maakt.
Binnen zorgen vloerverwarming en een open haard voor een warme, uitnodigende sfeer. Een moderne keuken, barbecue en kindvriendelijke voorzieningen (bed en kinderstoel) zorgen voor comfort voor iedereen. Twee huisdieren zijn welkom tegen een kleine vergoeding, hondenmand en -bak zijn aanwezig. Parkeren is mogelijk op het terrein.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin is volledig omheind met een hekwerk. Het metalen hek is ongeveer 1 - 1,20 meter hoog. De poorten zijn iets lager. Er is ook een heg aan twee kanten. Uit de beoordelingen blijkt dat dit een erg prettige tuin is voor hondenbezitters.
Bron: antwoord van beoordeling en huiseigenaar (op 2023-11-01)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Hessen
Odenwald en Taunus
Bossen en heuvels met veel wandelroutes. Rustig, groen en je hond kan op de aangewezen plekken los.
Edersee
Een groot stuwmeer omringd door oeroud beukenbos (UNESCO-werelderfgoed). Wandel langs het water of door het Nationaal Park Kellerwald.
De Rhön
Het "land van de open verten": kale bergtoppen met wijdse uitzichten. Heel anders dan de rest van Duitsland. Je hond loopt er heerlijk.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten

























