Altenstädt, Hessen
Duitsland, Hessen, Altenstädt
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Deze ruime groepsaccommodatie met grote tuin ligt in Altenstädt, deelgemeente van Naumburg (Hessen). Het huis heeft 3 woonlagen; begane grond, 1e en 2e verdieping. Er zijn 8 slaapkamers en 3 badkamers. Heerlijk voor grote gezinnen of groepen om een fijne vakantie te hebben. Er is een eetkamer, aparte woonkamer en ook een gemeenschappelijke ruimte. De omgeving leent zich voor rust en ontspanning. Op een half uur rijden ben je al in Nationaal Park Kellerwald-Edersee
Natuur en ontspanning: Altenstädt is omgeven door een adembenemend landschap, groene bossen, glooiende heuvels en schilderachtige paden. Altenstädt nodigt je uit om deze natuurlijke wonderen te ontdekken en de helende kracht van de natuur te ervaren. Of je nu van gemakkelijke wandelingen houdt of van meer uitdagende tochten, de wandelroutes in en rondom Altenstädt bieden voor elk wat wils.
Breng een bezoek aan de de kasteelruïne van Weidelsburg. De goed bewaard gebleven ruïnes liggen op een 492 m hoge basaltkegel, ongeveer 4 km ten noorden van de stad bij Ippinghausen. Vanaf de ruïnes heb je een prachtig uitzicht over de omgeving. Het kasteel is een mooie wandelbestemming vanuit het centrum van Naumburg.
De Edersee is een groot stuwmeer, in de buurt van de stad Waldeck. Beiden echt de moeite waard om te bezoeken. Leuk om te combineren met Slot Waldeck. Dit is een kasteel, gelegen op een beboste rotsachtige heuvel, net ten westen van de Hessische plaats Waldeck. De burcht ligt in het noordelijke deel van het Nationaal Park Kellerwald-Edersee aan de noordelijke oever van de Edersee. Het slot is vanuit het stadje via een weg bereikbaar.
Bergpark Wilhelmshöhe bij Kassel is een groot park in barokstijl dat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat. Het herbergt het beroemde standbeeld van Hercules en een indrukwekkende waterval, en het is een populaire plek voor zowel toeristen als lokale bewoners.
Kassel is ook een prachtige stad om te bezoeken. Als thuisbasis van de wereldkunsttentoonstelling 'Documenta' is Kassel niet alleen een van de belangrijkste kunstadressen in Europa, maar ook een van de groenste steden van Duitsland: het groenoppervlak van deze stad bedraagt 60 procent. Daarrmee is Kassel een ware oase voor iedereen die rust en ontspanning zoekt: want hier, midden in het groen, tussen het Habichtswald, Reinhardswald en Kaufunger Wald, staan met het thermale zoutbad Kassel Bad Wilhelmshöhe gezondheid en wellness centraal. Ook heel beroemd zijn natuurlijk de gebroeders Grimm, bekend van hun sprookjesverzamelingen, woonden en werkten een tijdlang in Kassel. Er is zelfs een museum, het Brüder Grimm-Museum, gewijd aan hun leven en werk in de stad
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is mogelijk en de kosten zijn naar verbruik (indien mogelijk) of tegen een vast tarief en worden apart als bijkomende kosten bij je in rekening gebracht. Neem voor vragen over specificaties van het laden, vóór aankomst contact op met de huiseigenaar/beheerder. Illegaal opladen van een auto is niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Begane grond: hal, slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), wastafel , slaapkamer met 4x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , badkamer met douche(inloopdouche), wastafel, wc
Op de 1e etage: eetkamer met 2x eettafel , keuken met waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, 2x koel-/vriescombinatie, Staafmixer , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), 1x kinderbed (excl. beddengoed) , slaapkamer met 1-pers. bed(90 x 200 cm) , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , badkamer met douche, wastafel, wc , toilet met wastafel , gemeenschappelijke ruimte(via gezamenlijke ingang, buitenom bereikbaar) met 2x eettafel(12 personen), dart
Op de 2e etage: woonkamer met TV(Duitse zender(s), geen Nederlandse zender(s)), 2x zithoek , keuken met afwasmachine , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(90 x 200 cm) , slaapkamer met 1-pers. bed(90 x 200 cm), twijfelaar(140 x 200 cm) , badkamer met bad met douche, wastafel, wc , toilet
tuindeuren, tuin(privé, omheind, 2500 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), 3x parking, 1x kinderstoel, Volleybalterrein, Oplaadmogelijkheid voor elektrische auto’s
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Hessen
Odenwald en Taunus
Bossen en heuvels met veel wandelroutes. Rustig, groen en je hond kan op de aangewezen plekken los.
Edersee
Een groot stuwmeer omringd door oeroud beukenbos (UNESCO-werelderfgoed). Wandel langs het water of door het Nationaal Park Kellerwald.
De Rhön
Het "land van de open verten": kale bergtoppen met wijdse uitzichten. Heel anders dan de rest van Duitsland. Je hond loopt er heerlijk.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
17 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten











































