Elzach, Baden-Württemberg
Duitsland, Baden-Württemberg, Elzach
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Hier kunt u zich met uw dierbaren (tot 4 personen) thuis voelen op 3 verdiepingen met een totale oppervlakte van 59 m².
Er is een hoofdslaapkamer met een waterbed en de kleintjes kunnen zich nestelen in hun eigen slaaphoekje onder de dakrand, dat eruitziet als een tentje met een klein deurtje. Moderne voorzieningen gaan naadloos samen met de charme van de oude boerderij.
Een zonovergoten woonkamer met een grote raampartij die uitkijkt op de tuin, een eethoek en een volledig uitgeruste keuken met alle moderne gemakken. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een mezzanine om te ontspannen en te lezen.
Tegelvloeren, houten plafonds, vloerverwarming, massief houten meubels (waarvan sommige een stukje geschiedenis van de boerderij hebben), houten terrasmeubilair en een gezellige zithoek maken het plaatje compleet.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Baden-Württemberg
Zwarte Woud
Dichte dennenbossen, watervallen en bergmeren. Het Schwarzwald is een van de beste wandelgebieden van Europa. Honden mogen overal mee.
Bodensee
Het Bodenmeer heeft hondvriendelijke strandjes en wandelpaden langs het water. Op een heldere dag zie je de Alpen aan de overkant.
Schwäbische Alb
Minder bekend maar heel mooi: wandelen langs kalksteenrotsen en door droogdalen. Rustig en je hond loopt er graag.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 2:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten











































