Sjølund, Zuid-Denemarken
Denemarken, Zuid-Denemarken, Sjølund
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit mooie vakantiehuis uit 2005 ligt in het prachtige natuurgebied Grønninghoved.
Het interieur van het huis is licht en eenvoudig in Scandinavische stijl en het heeft een open daknok. Het licht in de woonkamer is fantastisch dankzij de vele panoramische ramen en de keuken is slechts gescheiden van hier door een kitchenette.
Er is een kachel in de woonkamer voor gezellige uurtjes als het buiten wat kouder is, en u heeft een geweldig uitzicht op het platteland.
Er zijn drie slaapkamers, twee badkamers, waarvan één met spa en sauna.
Op het grote terras bij het huis heeft u uitzicht op zee. In de tuin biedt het grasveld veel ruimte voor plezier en spelletjes.
Dit gebied is omgeven door fantastisch gevarieerde natuur. De fjord, bossen en stranden zijn altijd dichtbij, zodat u actief kunt recreëren.
Een paar kilometer van het centrum van Haderlev ligt "Dyrehaven", een park met veel bossen, weiden en grasvelden en een ongelooflijk rijk dierenleven.
Of u kunt een boottocht maken op de Haderslev Fjord en een uniek en fascinerend samenspel ervaren van water en land, fauna en flora op de 12 km lange, smalle fjord.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten
























