Båring Ege, Zuid-Denemarken
Denemarken, Zuid-Denemarken, Båring Ege
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Mooi vakantiehuis in Båring Sommerland. U heeft veel ruimte op het grote grondstuk en in het huis. Een voetpad leidt van de grond naar het kindvriendelijke badstrand. Gezellige keuken en woonkamer in één ruimte. Houtkachel in de woonkamer, er is ook een alkoof en een hoog plafond in de kamer. Hier kunnen de jongste gasten van het huis hun eigen koninkrijk inrichten. Daarnaast zijn er 3 goede slaapkamers en een badkamer. Op het terras heeft u prachtige omstandigheden voor de lange, zwoele zomeravonden. Duinen zijn niet alleen in West-Jutland te vinden, maar ook op Funen. Vooral in het noorden van het eiland, waar Flyvesandet het enige duingebied van het eiland is. Hier zijn ook kindvriendelijke stranden. Op de punt van Funen ligt ook het schiereiland Enebærodde, een natuurreservaat. Het is een soortenrijk heidegebied dat ook gemakkelijk per fiets kan worden verkend.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten












