Nexø, Hoofdstad
Denemarken, Hoofdstad, Nexø
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Mooi en zeer goed onderhouden vakantiehuis met een groot, uitnodigend terras. Dit huis biedt veel ruimte en comfort voor meerdere gezinnen of een grotere groep vrienden.
Het goed uitgeruste vakantiehuis ligt in een aantrekkelijk vakantiegebied op een groot natuurgrondstuk in de buurt van een mooi zandstrand. Er is ook prachtige natuur en goede wandel- en hardlooppaden in de omgeving. Als u van golfen houdt, kunt u naar de 18-holes golfbaan van Dueodde lopen.
Binnen vindt u een mooie, grote open keuken met veel moderne voorzieningen die het gemakkelijk maken om uw vakantiemaaltijden te bereiden. Mooie eetkamer en grote woonkamer met comfortabele meubels, houtkachel en gratis internet. Veel licht op het zuiden en directe toegang tot het betegelde terras op het westen, waar u kunt ontspannen in het tuinmeubilair van het huis.
Een echt mooi en goed uitgerust vakantiehuis met twee badkamers, waarvan één met whirlpool en sauna.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten

















