Aabenraa, Aabenraa Kommune
Denemarken, Aabenraa Kommune, Aabenraa
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Vakantiehuis met een prachtig uitzicht op het water.
Het terras laat u heerlijk genieten van het vakantieleven. Het huis ligt boven op een heuvel, in een gebied waar de meeste huizen een panoramisch uitzicht op het bos en het water hebben. Een kindvriendelijk zandstrand grenst ook direct aan het gebied. Gasten van het huis kunnen ook gebruik maken van de grote speeltuin en het zwembad. Ook vanaf het terras bij het zwembad heeft u een prachtig uitzicht. Het gemeenschappelijke buitenzwembad is beschikbaar van half mei tot half september. Bezoek ook het plaatselijke avonturenbad in Aabenraa.
Als je er toch bent, maak dan een wandeling door de oude geplaveide straatjes. In Haderslev wacht u een oud stadscentrum dat gedomineerd wordt door de kathedraal. Maak een wandeling door het park in het centrum. Als u verder naar het zuiden gaat, bereikt u Gråsten, het zomerpaleis van de koninklijke familie. Ga verder naar Sønderborg, prachtig gelegen op de zuidwestpunt van Jutland en aan het Flensburg Fjord, dat met zijn cafés en restaurants een bijzonder gezellige sfeer heeft. In de stad kunt u ook het kasteel en het geschiedeniscentrum Dybbøl Banke bezoeken. Van daaruit is het ook niet ver naar Danfoss Universe, dat aan Als ligt en u de prestaties van de natuurwetenschap van dichtbij en in uw eigen lichaam laat ervaren.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
7 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



















