Zerkegem, West-Vlaanderen
België, West-Vlaanderen, Zerkegem
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Ontspan op deze gerestaureerde hoeve uit de 18e en 19e eeuw en gerenoveerd in 2014, op een unieke locatie in het centrum van Zerkegem (Jabbeke), omgeven door weilanden, akkers en vele kleine landschapselementen zoals houtkanten, heggen, knotwilgen en boomgaarden, waar schapen grazen.
Vakantiewoning op een gerestaureerde boerderij, modern en smaakvol ingericht, met grote glasramen in de woonkamer, gratis wifi en omgeven door afwisselende natuur.
Vanuit het woongedeelte kom je door grote raampartijen op je terras met tuinmeubelen. Je hebt een prachtig uitzicht over de zwemvijver. U kunt parkeren op het niet-omheinde terrein van uw accommodatie.
Er zijn in totaal vijf vakantiewoningen. De focus ligt op het woongedeelte met open keuken. De keuken is volledig uitgerust met een oven, vriezer, gasfornuis, koffiezetapparaat, koelkast, magnetron, vaatwasser, broodrooster en waterkoker. De woonkamer heeft een comfortabele zithoek en is voorzien van kabel-tv met dvd-speler. Er is een eettafel met stoelen. Er is gratis WiFi beschikbaar. Een houten trap in het midden van het woongedeelte brengt je naar de tweede verdieping, waar de slaapkamers op je wachten. Er zijn er in totaal twee, beide zijn hel ingericht, en hebben elk twee bedden die gebruikt kunnen worden als twee- of eenpersoonskamers (1,60 m of 2 x 0,80 m). De badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel en heeft een föhn. Er is centrale verwarming, in elke kamer zijn radiatoren te vinden.
Zerkegem is een deelgemeente van Jabbeke. Op 200 m bereikt u een bakkerij. Een supermarkt en winkels vindt u in het centrum van het dorp, op ca. 1,5 km van uw appartement. Rondom uw accommodatie vindt u fiets- en wandelpaden. Uw vakantiehuis is ideaal gelegen om zowel de Vlaamse kunststad Brugge als de Vlaamse kust (beide op circa 15 km afstand) te ontdekken. De regio Brugge biedt alles voor een actieve vakantie, ontspanning en culinair genieten.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- type gebouw: rijtjeshuis
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- perceeloppervlakte: 27000 m²
- bouwjaar: 1770
- laatste uitgebreide renovatie: 2014
- huiseigenaar woont op het perceel
- geen groepsboeking
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- Buitenzwembad
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 1
Slapen
slaapkamer 15
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
slaapmogelijkheden in de vakantieaccommodatie
- kinder-/babybed
Badkamer
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: filterkoffiezetapparaat, koffiezetapparaat, koffiezetapparaat met pads
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: elektrische kookplaat, kookplaat
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: geen
- aantal woonkamers: 1
Entertainment
- televisie: kabel-tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
- radio
- cd-speler
Voor kinderen
- kinderstoel
Huishouden
- strijkijzer
- stofzuiger
Duurzame accommodaties
- Recycling van afval
- Organisch afval beschikbaar
- Hernieuwbare energie
- Zonne-energie
- Isolatie van het huis
Buitenbereik
- barbecue: houtskoolbarbecue
Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 300 m
- levensmiddelenzaak: 1,5 km
- uitgaansgelegenheid: 15,0 km
- restaurant: 1,5 km
- station: 15,0 km
- vliegveld: 20,0 km
- snelweg: 4,0 km
- haven: 20 m
- afstand openbaar vervoer: 300 m
- strand: 15,0 km
- zandstrand: 15,0 km
- water (zee, meer enz.): 1,0 km
- zee: 15,0 km
- meer: 1,0 km
- rivier: 2,0 km
- watersport: 15,0 km
- speeltuin: 100 m
- openbaar zwembad: 15,0 km
- golfplaats: 25,0 km
- fietsverhuur: 15,0 km
- wandelpad: 300 m
- mogelijkheid om paard te rijden: 15,0 km
Buiten
type gebouw: rijtjeshuis. perceeloppervlakte: 27000m². bouwjaar: 1770. huiseigenaar woont op het perceel. geen groepsboeking.
Voorzieningen
Op de kaart
In de omgeving
Afstanden tot belangrijke voorzieningen
- Centrum: 300 meters
- Zee: 15000 meters
- Golf: 25000 meters
- Openbaar vervoer: 300 meters
- Water: 1000 meters
De genoemde afstanden zijn hemelsbreed.
Praktische informatie
Aankomst en vertrek
- Uitchecken eerder 11:00 AM (Data: 15 februari 2026 - 31 december 2099)
- Inchecken na 5:00 PM (Data: 15 februari 2026 - 31 december 2099)
Algemene voorwaarden
Omdat DogsIncluded met verschillende partijen samenwerkt, kunnen de voorwaarden per woning verschillen. Hieronder kun je lezen wat de annuleringsvoorwaarden zijn bij dit vakantiehuis in Zerkegem, West-Vlaanderen.
Belangrijkste punten:
- tot 59 dagen voor de aankomstdatum: 10% annuleringskosten
- tot 28 dagen voor aankomst kun je óók altijd nog gratis omboeken
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 59ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom
- In geval van annulering van 28 tot en met 1 dagen voor aankomst: 50% van de reissom.
- Vanaf 1 tot 0 dagen voor aankomstdatum: 80% van de reissom
- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Gunstig omboeken
In plaats van annuleringskosten te betalen kun je ook nog tot 28 dagen voor de aankomstdatum nog gratis omboeken naar een andere periode en/of bestemming. Omboeken kan alleen naar een andere periode in hetzelfde huis of naar een andere periode en/of bestemming in een vakantiehuis uit het huizen-aanbod van dezelfde partner.
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten