Chiny, Luxemburg
België, Luxemburg, Chiny
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit charmante huisje met twee slaapkamers in Chiny, in de Belgische Ardennen, is perfect voor een klein gezin of een groep van vier. Geniet van een rustig verblijf met een overdekt privéterras, een barbecue en een omheinde tuin, ideaal om buiten te eten of te ontspannen met een glas wijn. Op slechts 500 meter van het stadscentrum, restaurants en supermarkten biedt dit huis zowel privacy als comfort. Verken de schilderachtige Semoisvallei met zijn prachtige meanders, of maak een traditionele boottocht vanuit Chiny. Bezoek de iconische abdij van Orval, op slechts 7 km afstand, en proef het beroemde bier. Binnen vindt u een gezellige woonkamer met een open haard, perfect voor koude avonden. Centrale verwarming zorgt ervoor dat het hele huis het hele jaar door comfortabel is. Een volledig uitgeruste keuken, kinderstoel en kinderbed zorgen voor een gezinsvriendelijk verblijf. Eén huisdier is welkom tegen een kleine vergoeding. Gratis parkeren en er zijn fietsen beschikbaar om de omgeving gemakkelijk te verkennen.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin is volledig omheind. Kleine hondjes kunnen misschien wel een gaatje vinden om te ontsnappen.
Bron: antwoord van huiseigenaar (op 2023-10-27)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Luxemburg (provincie)
Ardennen-bossen
Dichte bossen, kronkelende rivieren en glooiende heuvels. Je hond kan hier eindeloos wandelen. Het groene hart van de Ardennen.
Semois-vallei
De rivier de Semois meandert door dichte bossen rond Bouillon. Ga wandelen langs de rivier, je hond gaat er helemaal in op.
Wildlife spotten
In de bossen rond Saint-Hubert kun je reeën en wilde zwijnen tegenkomen. Hou je hond aan de lijn.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 11:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































