Thirimont, Luik
België, Luik, Thirimont
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Villa Le Petit Verger met prachtige tuin en uitzicht over een vallei ligt in een eigen bos bij Malmédy. Het huis bereikt aan de achterzijde op de begane grond! Op dit niveau liggen de woonkamer, aparte keuken en saunaruimte met douche. Op de eerste verdieping liggen 5 slaapkamers waarvan 1 met eigen douche en een badkamer. Op de tweede verdieping ligt de lees- en speelhoek. Beneden kunt u fietsen en motoren stallen. In de tuin staan speeltoestellen, van hieruit loop je het eigen bos in. Tips: Het meer van Robertville en de Hoge Venen met gemakkelijke fietsroutes voor het hele gezin. Groepen jongeren onder de leeftijd van 30 jaar worden niet toegelaten.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Luik
Hoge Venen
Het hoogste punt van België, met houten vlonderpaden door het hoogveen. Heel apart om te wandelen. Je hond mag aangelijnd mee.
Ourthe- en Amblèvevallei
Diepe riviervalleien met wandelpaden door beboste hellingen. Mooi landschap waar je hond lekker kan struinen.
Terrasjes in de Ardennen
In Stavelot, Malmedy en Spa mag je hond op veel terrassen mee. Bestel een Ardens biertje erbij.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
13 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten



























