Steinbach, Luik
België, Luik, Steinbach
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Weekenden voor grote groepen in de buurt van Waimes draaien meestal om lange wandelingen door de Hoge Venen, gevolgd door avonden die op de een of andere manier veel later dan gepland bij de open haard eindigen, en dit ruime huis in de Ardennen is perfect ingericht voor precies dat ritme. Met ruimte voor maximaal 28 gasten in 13 slaapkamers combineert het pand wellnessvoorzieningen, speelruimtes en buitenavonturen met genoeg ruimte zodat iedereen zich tijdens het verblijf comfortabel kan verspreiden.
Tijdens de warmere maanden verschuift de aandacht 's middags vanzelf naar het terras, de barbecue en de tuin, terwijl de kinderen naar de speeltoestellen en de recreatieruimte verdwijnen. Zodra de temperaturen dalen, worden de sauna, het bubbelbad, de biljarttafel en de bar het middelpunt van de avond na het fietsen of wandelen op de nabijgelegen paden. De sfeer is levendig en gezellig zonder chaotisch te worden, waardoor het huis bijzonder geschikt is voor uitgebreide familiebijeenkomsten en feesten op het platteland.
Restaurants en supermarkten liggen op ongeveer 300 meter afstand, terwijl het meer van Robertville op ongeveer 7 minuten afstand ligt voor kajakken, zwemmen en wandelingen langs het meer in de zomer. Kasteel Reinhardstein ligt op ongeveer 15 minuten van de accommodatie en kijkt uit over het Warche-dal, terwijl het natuurpark Hoge Venn-Eifel in de buurt wandelpaden met vlonders en panoramische fietsroutes biedt. Fun Park Ovifat ligt op ongeveer 13 minuten rijden en is vooral in de winter populair om te skiën en te sleeën. Fietsers kunnen ook delen van de Vennbahn-route verkennen die door de omgeving loopt, vooral tijdens de rustigere ochtenden op weekdagen.
Houd er rekening mee dat maximaal drie huisdieren welkom zijn in de accommodatie.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Luik
Hoge Venen
Het hoogste punt van België, met houten vlonderpaden door het hoogveen. Heel apart om te wandelen. Je hond mag aangelijnd mee.
Ourthe- en Amblèvevallei
Diepe riviervalleien met wandelpaden door beboste hellingen. Mooi landschap waar je hond lekker kan struinen.
Terrasjes in de Ardennen
In Stavelot, Malmedy en Spa mag je hond op veel terrassen mee. Bestel een Ardens biertje erbij.
Beschikbaarheid
Juli 2026
Augustus 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
28 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten
































