Komen-Waasten, Henegouwen
België, Henegouwen, Komen-Waasten
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Voel je welkom in dit huis met een heerlijke ruime woonkamer, een goed uitgeruste keuken en een lichte eetkamer die direct uitkomt op het mooie terras. Op de eerste en tweede verdieping vind je mooie comfortabele slaapkamers, waarvan 2 voor de ouders en een grote voor de kinderen, evenals een badkamer met een bad en een aparte douche. Kortom, een uitstekende uitvalsbasis om de regio met het gezin te verkennen!
In de buurt kun je wandelen in de landelijke gebieden of in de nabijgelegen Vlaamse Ardennen! Er zijn tal van attracties in de regio: bezoek Ieper en zijn herdenkingsmonument voor de Eerste Wereldoorlog (In Flanders Fields) en Lille ligt op 20 km afstand voor een dagje winkelen of cultuur snuiven in de vele musea
Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag is de check out uiterlijk om 18:00 uur
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Begane grond: hal, woonkamer met 2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV , keuken met eettafel, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine , toilet
Op de 1e etage: slaapkamer met 2x 1-pers. bed , slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met ligbad, douche, 2x wastafel, wc
Op de 2e etage: slaapkamer met 3x 1-pers. bed
wasmachine, verwarming(CV), terras, tuin(privé, deels omheind), tuinmeubilair, strijkijzer, haardroger
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Henegouwen
Botte de Hainaut
De zuidelijke punt van Henegouwen: dichte bossen en heuvels zonder toeristen. Rust en natuur, precies wat je hond wil.
Lacs de l'Eau d'Heure
Wandel langs de oevers van dit merengebied en laat je hond zwemmen. Leuk voor een hele dag eropuit.
Parc Naturel des Hauts-Pays
Gevarieerd wandelgebied door bos, langs rivieren en over heuvels. Rustig en groen, je hond is er in zijn element.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


































