Froidchapelle, Henegouwen
België, Henegouwen, Froidchapelle
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Kom tot rust in deze ruime villa van 130 m², ontworpen voor maximaal 8 gasten, waar comfort en charme samenkomen. De begane grond beschikt over een gezellige woonkamer met open haard, een gezellige slaapkamer met een tweepersoonsbed (twee eenpersoonsmatrassen en dekbedden), een stijlvolle badkamer met douche en een apart toilet voor extra gemak. De perfecte setting voor ontspannen avonden en goede nachten.
Boven bieden drie zorgvuldig ingerichte slaapkamers flexibiliteit voor gezinnen of groepen: een tweepersoonskamer met toegang tot het balkon, een tweepersoonskamer met twee aparte bedden en een stapelbedkamer met zes eenpersoonsdekbedden en één tweepersoonsdekbed. Twee badkamers, één met een bad en één met een douche, plus een extra toilet zorgen voor ieders comfort tijdens het verblijf.
Stap naar buiten op een privéterras van 30 m², ingericht om buiten te eten en te ontspannen. Of u nu geniet van een zonnig ontbijt of een rustige avond onder de sterrenhemel, deze villa biedt een serene omgeving voor onvergetelijke momenten.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Henegouwen
Botte de Hainaut
De zuidelijke punt van Henegouwen: dichte bossen en heuvels zonder toeristen. Rust en natuur, precies wat je hond wil.
Lacs de l'Eau d'Heure
Wandel langs de oevers van dit merengebied en laat je hond zwemmen. Leuk voor een hele dag eropuit.
Parc Naturel des Hauts-Pays
Gevarieerd wandelgebied door bos, langs rivieren en over heuvels. Rustig en groen, je hond is er in zijn element.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































