Mol, Antwerpen
België, Antwerpen, Mol
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Geniet van een ontspannen vakantie omringd door de natuur in dit vrijstaande chalet bij EuroParcs Zilverstrand. Ontworpen voor maximaal 4 gasten, combineert deze retraite op de begane grond een modern interieur met een privéterras, waardoor het een comfortabele keuze is voor koppels, families of vrienden die een ontspannen verblijf in de Antwerpen Kempen zoeken.
De woonkamer biedt een zithoek met televisie en een eetkamer, terwijl de ingerichte keuken een vaatwasser, een combinatie van magnetron, waterkoker en filterkoffiemachine beschikt. Twee slaapkamers bieden slaapruimte voor 4 personen, met één tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. Gratis wifi en parkeren voor één auto zorgen voor praktisch gemak.
Een gemeubileerd terras en tuin bieden een aangename buitenomgeving voor ochtendkoffie, ontspannen maaltijden of ontspanning na een dag vol activiteiten. De eenlaagse indeling zorgt ervoor dat alles handig is ingericht, terwijl de vrijstaande ligging een comfortabele ruimte biedt om naar terug te keren. Het chalet is ook geschikt voor gasten die met honden reizen, afhankelijk van de omstandigheden van het park.
EuroParcs Zilverstrand staat bekend om zijn grote zanderige meer en strand, omgeven door de natuur van de Antwerpse Kempen. Geniet van zwemmen, wandelen, fietsen en tijd aan het water, of maak gebruik van het binnenzwembad, speeltuinen, entertainmentprogramma en fietsverhuur van het park. Turnhout ligt dichtbij voor winkels, restaurants en lokale attracties, terwijl de omliggende bossen en fietsroutes volop mogelijkheden bieden om de regio buiten te verkennen.
Opmerking:
- EuroParcs kan een borg vereisen vóór aankomst voor verblijf in vakantiehuizen. Na vertrek wordt het pand geïnspecteerd en wordt de borg doorgaans binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende voorwerpen of verstoringen zijn. Eventuele aanvullende kosten kunnen van de borg worden afgetrokken. Gasten worden gevraagd de regels van het hotel te volgen en andere gasten te respecteren om een soepel terugbetalingsproces te waarborgen. Tijdens grote evenementen en festivals kan een hogere borg worden toegekend.
- Airconditioning kan alleen optioneel worden geboekt, maar niet alle types hebben de mogelijkheid om deze te boeken.
- Wanneer een bubbelbad of sauna wordt beschreven als verbonden aan het eigendom, is het privé en inclusief. Het zwembad wordt altijd gedeeld en bevindt zich niet op het terrein, maar op het vakantiepark.
- Wi-Fi is altijd gratis en er is parkeergelegenheid beschikbaar naast of nabij de accommodatie.
- Uiterlijk en interieur kunnen verschillen van de ene vakantiewoning tot de andere
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Antwerpen
De Kempen
Heide en dennenbossen, lekker ruig en rustig. Neem je hond mee voor een lange wandeling en je komt bijna niemand tegen.
Kalmthoutse Heide
Grenspark met heide, vennen en bossen. Je hond mag op aangewezen paden mee. Een van de mooiste natuurgebieden van Vlaanderen.
Stad Antwerpen
Het Rivierenhof en Nachtegalenpark zijn populair om te wandelen met je hond. Daarna een terrasje in de stad.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten









































