Capdepera, Balearen
Spanje, Balearen, Capdepera
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Je zult waarschijnlijk zo vaak mogelijk naar het goed beveiligde dakterras van de kleine, slanke en hoge Villa Cap Vermell willen klimmen; of je komt er gemakkelijk met de lift! Het terras bij het zwembad biedt je een van de mooiste uitzichten van de hele omgeving, waarvan je kunt genieten tegen de achtergrond van de blauwe zee. Hier biedt de buitenkeuken snelle toegang tot koele drankjes en wordt een BBQ-diner een exclusief rooftop event. En als je 's avonds liever een knus plekje in de buitenlucht hebt, kun je je tent veilig op het terras opzetten. De omringende buren zullen je privacy niet verstoren en zorgen ook voor je veiligheid. Er is plaats voor twee auto's op de weg voor het huis en met de auto ben je in een paar minuten bij de supermarkt of het strand.
Vanaf de straat is de enige weg omhoog! Entree op de begane grond: Hier in de hal van de villa wacht een handige lift op je, die je met een druk op de knop naar alle verdiepingen brengt, zodat je je koffers niet helemaal naar boven hoeft te sjouwen. Eerste verdieping: Twee kleine, lichte gastenkamers met airconditioning en eigen tv wachten op je - een met een tweepersoonsbed en een balkon met uitzicht, de andere met twee eenpersoonsbedden en beveiligde schuifdeuren van vloer tot plafond. Tweede verdieping: De woon- en eetkamer vormen één geheel met de langwerpige inbouwkeuken. Open de schuifdeuren en geniet meteen van de frisse lucht. Natuurlijk kun je ook buiten op de stenen bank van je koffie genieten. Derde verdieping: dakterras met verfrissend zwembad. Om praktische redenen zijn de twee moderne badkamers verdeeld over de eerste en tweede verdieping, zodat ze voor alle gasten even toegankelijk zijn. Wil je meer weten over andere hoogtepunten?
Nou, er is de prachtige Canyamel golfbaan, waar je je swing kunt testen tegen de achtergrond van de zee. Dan is er nog de 150 meter hoge Cap Vermell, waar de villa haar naam aan ontleent, met de beroemde Caves d'Artà en de Torre Nova uit 1577, die alleen te voet kan worden bereikt door een gemarkeerd pad te volgen. Je kunt ook sensationeel eten en genieten van het uitzicht in het restaurant van het Cap Vermell Beach Hotel. En natuurlijk ligt op slechts 10 km afstand Artà, dat altijd een bezoek waard is om door de straatjes te slenteren, de boetiekjes en cafés te bezoeken of naar de bedevaartskerk van Sant Salvador te gaan, hoewel er hier helaas geen lift is. Voor communicatie met de eigenaar is het gebruik van Whatsapp (minstens één reiziger) verplicht.
Prachtig uitzicht op zee in een rustige urbanisatie: De rustieke, meer verdiepingen tellende Villa Cap Vermell (incl. lift) kijkt uit over de oostkust vanaf een hoge hoogte tussen Canyamel en Costa del Pins, Cala Ratjada en Cala Millor. Supermarkten, twee aantrekkelijke golfbanen en de stranden van Canyamel en Sa Marjal en de beroemde grotten liggen op slechts een paar minuten afstand. Het middeleeuwse stadje Artà met zijn leuke cafés ligt op slechts 10 km afstand.
Let op: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat het consumentenrecht van de EU mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je dezelfde klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
April 2026
Mei 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten
































