Wanneperveen, Overijssel
Nederland, Overijssel, Wanneperveen
Prijsopgave
Extra diensten
Optioneel:
Ruime vakantie aan het water voor gezinnen en vrienden
Welkom bij Waterlelie, een charmante villa voor 10 personen, verscholen aan de rustige waterkant van Waterpark Belterwiede. Perfect ontworpen voor verblijven met meerdere generaties, beschikt deze warme en gastvrije woning over een slaapkamer en douche op de begane grond voor gemakkelijke toegang, samen met grote leefruimtes en een panoramisch uitzicht over het Belterwijde meer. Word wakker met sprankelend water, ontspan op het zonnige terras en geniet van een diner met uw dierbaren in de gezellige, open keuken en eetkamer.
Directe toegang tot het water & Huisdiervriendelijke avonturen
De privésteiger van de villa nodigt u uit om uw boot, kajak of paddleboard mee te nemen voor eindeloos plezier op het water - direct vanuit uw achtertuin. Huisdieren zijn hier niet alleen welkom, ze maken er ook deel van uit! Maak samen prachtige wandelingen langs het Belterwijde of verken de hondvriendelijke paden van Nationaal Park De Wieden. Sommige lokale bootverhuurders staan zelfs toe dat uw trouwe viervoeter meegaat, zodat u gemakkelijk met het hele gezin van de Hollandse waterwegen kunt genieten.
Ontdek Giethoorn & Dineer aan het water
Op slechts een klein eindje rijden ligt Giethoorn, het beroemde autovrije dorp waar grachten en rieten daken een plaatje vormen. Na een dagje sightseeing of varen kunt u ontspannen bij huisdiervriendelijke lokale favorieten zoals Grand Café Fanfare of de gezellige Brasserie De Pergola, met uitzicht op het water en Hollandse lekkernijen.
Voorzieningen
Op de kaart
Praktische informatie
Aankomst en vertrek
- Inchecken na 4:00 PM (Data: 22 september 2025 - 22 september 2026)
- Uitchecken eerder 10:00 AM (Data: 22 september 2025 - 22 september 2026)
Algemene voorwaarden
Omdat DogsIncluded met verschillende partijen samenwerkt, kunnen de voorwaarden per woning verschillen. Hieronder kun je lezen wat de annuleringsvoorwaarden zijn bij dit vakantiehuis in Wanneperveen, Overijssel.
Belangrijkste punten:
- tot 43 dagen voor de aankomstdatum slechts 0% annuleringskosten
- mogelijkheden om je reservering nog om te boeken
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de aankomstdatum: 0% van de reissom.
- In geval van annulering van 29 tot en met 43 dagen voor aankomstdatum: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 1 tot en met 29 laatste dag voor aankomstdatum: 90% van de reissom.
- Voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Gunstigere omboekingsmogelijkheden
Je kunt hogere annuleringskosten ook voorkomen door om te boeken. Je kunt de boeking voor dit huis wijzigen (periode en/of bestemming) tegen gereduceerde annuleringskosten.
Net zoals bij annuleren stijgen deze wijzigingskosten naarmate de aankomstdatum dichterbij komt. Hierbij worden dezelfde termijnen gehanteerd als bij de annuleringsvoorwaarden (t/m 42e dag, 42 t/m 29 dagen, etc...).
Omboeken kan alleen naar een andere periode in hetzelfde huis of naar een andere periode en/of bestemming in een vakantiehuis uit het huizen-aanbod van dezelfde partner. De hoogte van deze wijzigingskosten kunnen variëren per huis en kunnen altijd bij ons opgevraagd worden als je daadwerkelijk wenst om te boeken.
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
Extra diensten
Optioneel:
Nog geen kosten