Radovani, Istarska županija
Kroatië, Istarska županija, Radovani
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Villa Charlotta is absoluut de plek voor een speciale vakantie. Het is een luxueus gerenoveerd oud landgoed in de rustige en dromerige omgeving van centraal Istrië, in het centrum van een klein gehucht. De traditionele Istrische stenen muur rond het pand garandeert afzondering en privacy. Het pand is gerenoveerd met vakmanschap en speciale aandacht voor detail, waarbij alleen hoogwaardige materialen zijn gebruikt om ervoor te zorgen dat de oorspronkelijke traditionele bouwstijl van de huizen niet is aangetast. De interieurs zijn stijlvol ingericht, als een samensmelting van vintage stijl en moderne details. Villa Charlotta bestaat uit 3 unieke wooneenheden en een poolhouse, die een volledig zelfstandige eenheid vormen. Het pand biedt plaats aan maximaal 13 gasten in 7 stijlvol ingerichte kamers.
Het hoofdgebouw (huis nr. 1) strekt zich uit over 2 verdiepingen. De begane grond verwelkomt je met een grote, volledig uitgeruste moderne keuken met alle nodige voorzieningen en een prachtige eetkamer waar je kunt genieten van je maaltijden. De twee mooie woonkamers met comfortabele en stijlvolle loungesets en satelliet-tv wachten op je op de 1e verdieping. De ene biedt een open haard voor gezellige avonden, terwijl je vanuit de andere direct toegang hebt tot een van de terrassen waar je kunt genieten van een rustig kopje koffie in de ochtend. Het huis heeft 3 tweepersoonsslaapkamers (1 op de 1e verdieping en 2 op de 2e verdieping) en een eenpersoonsslaapkamer (2e verdieping). Er is een extra gastentoilet op de begane grond. Deze eenheid is geschikt voor maximaal zeven gasten.
Huis nr. 2 is verdeeld over 2 verdiepingen: met twee tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamer op de eerste verdieping, een volledig uitgeruste keuken met woonkamer en een klein toilet op de begane grond. Deze eenheid is geschikt voor in totaal vier gasten.
Alle kamers in huis nr. 3 bevinden zich op de begane grond. Het is eigenlijk een volledig ingerichte studio (met een tweepersoonsslaapkamer, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer) geschikt voor twee gasten.
Huis nr. 4 is het poolhouse - ook prachtig gerenoveerd. Het biedt een slaapbank voor één gast, een toilet en een directe uitgang naar het zwembad.
Villa Charlotta is een ruim huis met een prachtig onderhouden tuin en verschillende binnenplaatsen waar je kunt genieten van vele gezellige plekjes. De villa biedt een terras van bijna 200m2 - waarvan 150m2 overdekt. Een overdekt terras met loungemeubels van hoge kwaliteit en een barbecue is ideaal om buiten te eten. Het grote zwembad is omgeven door weelderig groen. De ligstoelen bevinden zich op het terras bij het zwembad en in het overdekte, schaduwrijke gedeelte, zodat u in alle privacy kunt ontspannen terwijl u zonnebaadt of zwemt in het zwembad, met uitzicht op de betoverende, altijd groene natuur van Istrië. Er is een buitendouche voor uw comfort en een koelkast voor drankjes naast het zwembad voor uw gemak. Dit alles maakt het een ideale plek voor gezinnen, grotere of zelfs kleinere groepen. Villa Charlotta heeft een privé parkeerplaats voor 4 auto's. WLAN staat ook tot je beschikking.
Dus als je klaar bent voor een speciale luxe en ontspannen vakantie, Villa Charlotta heet je welkom :)
De huurprijs is inclusief: Hostess service (4 uur per dag), ontbijt aan tafel en transfer van de luchthaven van Pula naar de villa en terug.
* Voor een toeslag biedt Villa Charlotta een privékok.
Er is een mogelijkheid om een jacht te huren - neem contact met ons op voor meer informatie! Catering en extra schoonmaakservice twee keer per week - tegen extra betaling.Villa Charlotta ligt aan de rand van het kleine gehucht Radovani, niet ver van de toeristische parel Porec, aan de westkust van Istrië.
Deze plek omarmt zowel de sereniteit en afzondering van centraal Istrië, waar u kunt genieten van een rustige, ontspannen vakantie weg van de drukte, maar ook niet ver van de kust en de bekende Istrische toeristische centra zoals Porec. Pore, met zijn 100 jaar ervaring in gastvrijheid en toeristische aanbod, is de juiste plek voor jou. Toeristen herkennen gemakkelijk de stad, die haar historische waarden heeft behouden. Hier vind je musea, galerieën en vele waardevolle stadspaleizen. Het onbetaalbare stadscentrum ligt op een klein schiereiland omringd door de zee. De funderingen werden gebouwd tijdens de heerschappij van het Romeinse Rijk. Er zijn ook veel strandclubs, cafés en na middernacht kun je genieten van de aangename sfeer van de nachtbars en disco's.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
April 2026
Mei 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
13 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten



























































