Terrace
Terrace
House
2
House
4
House

Locusantu/Luogosanto, Sardinië

Italië, Sardinië, Locusantu/Luogosanto

3 Honden toegestaan, meer op aanvraag
2 slaapkamer
1 badkamer
5 gasten
110 m2
Vanaf
€85.79Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)Inbegrepen
Huisdier (max. 1 dier)€50.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€150.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Binnengebieden

Het huis ligt op slechts 5 km van het karakteristieke dorpje Luogosanto en 15 km van het prachtige strand van Rena Majore. Het is ideaal gelegen in het noordoosten van het eiland, ongeveer 25 km van de belangrijkste attracties van de omgeving: Santa Teresa, Palau, Porto Pollo, Tempio Pausania. Bovendien zijn zowel het spectaculaire natuurpark van de Maddalena-archipel (15 minuten met de veerboot vanaf Palau) als de versterkte citadel van Bonifacio (45 minuten met de veerboot van Santa Teresa) gemakkelijk te bereiken. Door de ligging op het platteland, maar zeer dicht bij de zee, kunt u de hele kust verkennen, inclusief het noordoosten met de stranden van de Costa Smeralda. We mogen het binnenland niet vergeten dat erg interessant is met zijn kleine authentieke dorpjes en talrijke kurkbossen.

Buiten is er een veranda met eettafel en stoelen; een hangmat (in de schaduw van een eeuwenoude olijfboom) met uitzicht op Luogosanto en volop ruimte om te spelen, relaxen, ontdekken. Parkeer zelfs de auto! Het terrein is omheind.

De stazzo (typisch huis van het platteland van Gallura) is ongeveer 110 vierkante meter en is omgeven door een hectare land met struikgewas en spontane vegetatie. Het is een heel rustige en authentieke plek, geschikt voor gezinnen en voor alle mensen die van rust en authentieke natuur houdenHet huis is gelijkvloers en bestaat uit de volgende kamers: een grote woon- / eetkamer met open haard, tafel, twee banken en een chaise longue; een tweepersoonsslaapkamer (140x200) en een driepersoonsslaapkamer (met een tweepersoonsbed 160x200 en een eenpersoonsbed 90x200); een woonkeuken met open haard en volledig uitgerust met gasfornuis en oven, koelkast met vriezer, waterkoker, mokka, etc. tot slot een badkamer met wastafel, toilet, douche en bidet. Alle kamers zijn erg groot, met hoge plafonds en licht en uitnodigend. Alle ramen hebben verstelbare luiken. Er is een wasmachine.

Luogosanto ligt op 5 km afstand. Er zijn bars, restaurants, supermarkten, bakker, slager, apotheek, postkantoor ... De dichtstbijzijnde zee (Rena Maiore) ligt op slechts 15 km afstand. Op ongeveer 25 km bevinden zich de belangrijkste bezienswaardigheden van de omgeving: Santa Teresa, Palau, Porto Pollo, Tempio Pausania en zowel het spectaculaire natuurpark van de Maddalena-archipel (15 minuten met de veerboot vanuit Palau) als de versterkte citadel van Bonifacio zijn gemakkelijk te bereiken. (45 minuten met de veerboot vanuit Santa Teresa). Door de ligging op het platteland, maar zeer dicht bij de zee, kunt u de hele kust verkennen, inclusief de noordoostkust met de stranden van de Costa Smeralda. We mogen het binnenland niet vergeten dat erg interessant is met zijn kleine authentieke dorpjes, de talrijke kurkbossen en de belangrijke getuigenissen van het Nuraghische tijdperk.

Afgelegen plek, erg vredig en stil. Een echt landhuis op enkele kilometers van de stad en de zee. Perfect voor liefhebbers van authentieke natuur en wilde dieren (hazen, schildpadden, vossen, uilen, wilde zwijnen, etc.)

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: willekeurig
- toegestaan maat van hond: groot (groter dan 60 cm)
- type woning: wooneenheid in een huis
- type gebouw: eengezinshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 0
- perceeloppervlakte: 10000 m²
- bouwjaar: 1900
- laatste uitgebreide renovatie: 2007
- vrijstaand object
- bescherming tegen inkijk
- geen jeugdgroepen
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1

Top eigenschappen
- wifi
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- privéparkeerplaatsen in totaal: 3
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 3

Slapen
slaapkamer 12
- tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed)
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- eenpersoonsbed

Badkamer
badkamer 6
- douche
- wastafel
- toilet
- bidet
- föhn
- daglicht

Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: espressokan
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- oven
- waterkoker
- theedoeken
- oppervlakte keuken: 16 m²
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 5
- aantal woonkamers: 1
- zonwering voor woonkamer
- open haard
- kachel

Entertainment
- muziekinstallatie
- radio
- cd-speler
- gezelschapsspellen voor volwassenen

Voor kinderen
- kinderstoel

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- ventilator: 1
- aparte kachels / ventilatorkachel / radiatoren

Buitenbereik
- veranda
- buitendouche

Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 5,0 km
- levensmiddelenzaak: 5,0 km
- restaurant: 5,0 km
- vliegveld: 50,0 km
- haven: 50,0 km
- afstand openbaar vervoer: 900 m
- strand: 15,0 km
- zandstrand: 15,0 km
- water (zee, meer enz.): 15,0 km
- zee: 15,0 km
- meer: 18,0 km
- rivier: 10,0 km
- watersport: 20,0 km
- aanlegplaats: 20,0 km
- bootverhuur
- openbaar zwembad: 15,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 20,0 km

Bijzonderheden
- landgoed
- historisch gebouw

Buiten

type gebouw: eengezinshuis. perceeloppervlakte: 10000m². bouwjaar: 1900. geen jeugdgroepen.

Voorzieningen

    Privétuin
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Sardinië

🏖
Stranden van een andere wereld

Sardinië heeft de mooiste stranden van de Middellandse Zee. Steeds meer zijn hondvriendelijk, vooral in het voor- en naseizoen.

🌿
Het ruige binnenland

Het bergachtige binnenland is wild. De Gorropu-kloof en het Gennargentu-massief zijn avontuurlijk. Je hond kan er goed mee.

🐚
Verborgen baaien ontdekken

De kust zit vol verborgen baaien die je te voet bereikt. Neem je hond mee, weg van de drukte, jullie eigen strandjes.

Beschikbaarheid

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Mei 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 5:00 PM

Uitchecken: vóór 11:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

10% kosten tot 59 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 3 honden (meer op aanvraag)

5 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€85.79Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)Inbegrepen
Huisdier (max. 1 dier)€50.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€150.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

Nog geen kosten