Aigne, Occitanië
Frankrijk, Occitanië, Aigne
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Verscholen in het vredige wijndorpje Aigne biedt deze charmante villa met drie slaapkamers een warm en authentiek stukje Occitanie. Omgeven door wijngaarden, olijfbomen en glooiende groene heuvels, biedt de villa plaats aan maximaal zes gasten en ademt de essentie van Zuid-Frankrijk. Op slechts een steenworp afstand van het huis zorgen de kronkelende straatjes, de romaanse kerk en de uitnodigende ateliers van het dorp voor een serene vakantiesfeer. Een supermarkt in Aigues-Vives ligt op slechts 1 km afstand, terwijl een grotere supermarkt in Olonzac op slechts 8 km van uw voordeur ligt.
De villa is ontworpen voor een rustig, zonovergoten leven en beschikt over een privézwembad, twee badkamers en een ruim terras waar lange lunches, wijntjes in de avond en rustige ochtenden vanzelfsprekend zijn. Binnen vindt u comfort en functionaliteit met wifi, een goed uitgeruste indeling en moderne accenten. Of u nu afkoelt in het zwembad, samen eet op het terras of tot rust komt na een dag vol ontdekkingen, dit huis maakt ontspannen moeiteloos.
Natuurliefhebbers en avonturiers vinden in de buurt volop te beleven, van de indrukwekkende Gorges de la Cesse en de la Brian tot de zandstranden van de Middellandse Zee, op slechts 45 minuten rijden. De historische stad Narbonne ligt op 30 minuten van de villa en culturele pareltjes zoals Carcassonne zijn gemakkelijk te bereiken. Eén huisdier is welkom, mits het buiten de slaapkamers en uit de buurt van het zwembad blijft, zodat alle gasten zich op hun gemak voelen. Deze uitnodigende villa is de perfecte uitvalsbasis om de schoonheid, smaken en tijdloze charme van Occitanië te ontdekken.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Occitanie
De Pyreneeën in
Bergwandelingen van rustig tot uitdagend. Bergmeren, watervallen en natuur waar weinig toeristen komen. Je hond kan er goed mee.
Middellandse Zeekust
Lange zandstranden langs de Languedoc-kust. Buiten het seizoen kun je hier kilometersver wandelen met je hond aan de Middellandse Zee.
Katharenkastelen
Middeleeuwse kasteelruïnes hoog op de bergtoppen. Wandel met je hond naar boven voor het uitzicht.
Beschikbaarheid
Maart 2026
April 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



































