Valloire, Auvergne-Rhône-Alpes
Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Valloire
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Gelegen aan de voet van de legendarische Col du Galibier, biedt Vacancéole Le Hameau de Valloire een prachtig uitzicht op de ruige schoonheid van de Savoie. Op slechts 1,5 km loopafstand – of een korte rit met de shuttlebus – van het bruisende centrum van het resort, combineert deze accommodatie de rust van de bergen met het gemak van een dorp. Na een dag de 169 km aan lokale skipistes te hebben verkend of over de Alpenpaden te hebben gewandeld, kunnen gasten zich opladen met gratis toegang tot het verwarmde binnenzwembad, de sauna en de hamam, of hun energie kwijt in de squashbaan en de fitnessruimte.
Dit appartement van 48 m² is vakkundig ingedeeld en biedt voldoende ruimte voor een groep van zes personen. Het hart van de woning is een gezellige woonkamer met een televisie en een uitschuifbare slaapbank, die overgaat in een aparte keuken die is uitgerust met alles wat nodig is voor een Savoyaardse maaltijd: keramische kookplaten, een grote koelkast, een vaatwasser en een magnetron. Om te slapen vindt u een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slimme slaapnis (coin nuit) met een stapelbed. Een moderne badkamer met föhn en aparte toiletten zorgt ervoor dat iedereen zich zonder gedoe kan klaarmaken voor de avonturen van de dag.
De residentie maakt het leven in de Alpen gemakkelijk met praktische voorzieningen en flexibele services. Inchecken is mogelijk vanaf 17:00 uur en uitchecken is vereist vóór 10:00 uur. Om ruimte in uw bagage te besparen, kunt u beddengoed huren voor circa € 12 per set en handdoeken voor € 9 per set. Berg uw uitrusting op in de aanwezige skilockers, parkeer gratis op de parkeerplaats buiten en vergeet niet een raclette- of fondueset te lenen bij de receptie voor een ultieme bergavond. Van het privébalkon tot de fitnessruimte ter plaatse, dit appartement biedt een veelzijdige en comfortabele uitvalsbasis voor uw volgende vakantie op grote hoogte.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes
De Alpen op
Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.
Vulkanen van de Auvergne
Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.
Bergmeren
Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.
Beschikbaarheid
Juli 2026
Augustus 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 5 honden (meer op aanvraag)
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























