Exterior Winter
Exterior Winter
Living Room
Living Room
Dining Room
Terrace Balcony
Bed Room

Mont-de-Lans, Auvergne-Rhône-Alpes

Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Mont-de-Lans

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
1 badkamer
4 gasten
1 baby's
30 m2
Vanaf
€96.28Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€70.00 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 1; € 12/nacht, €12.00 Dagprijs per huisdier

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€ 300 terug 14 dagen na vertrek, €300.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Toeristenbelasting€1.10 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenIncluded

Deze accommodatie in Les Deux Alpes, waar de pistes het centrum van het resort raken, biedt een verblijf dat wordt gekenmerkt door bereikbaarheid en beweging. Gelegen aan de voet van de pistes en op slechts 200 meter van de hoofdlift, zorgt de ligging ervoor dat u naadloos kunt schakelen tussen skiën, dineren en dagelijkse activiteiten. Winkels en voorzieningen liggen op slechts een steenworp afstand, wat bijdraagt aan het gemak van de ervaring.

De accommodatie biedt plaats aan maximaal vier gasten en beschikt over een woonruimte met een uitschuifbare slaapbank en een aparte slaapruimte met stapelbedden. De indeling biedt een evenwicht tussen de gemeenschappelijke leefruimte en de afgebakende slaapzones. Een eethoek en een televisie maken het interieur compleet. De kitchenette is voorzien van elektrische kookplaten, een kleine koelkast, een magnetron, een grill, een koffiezetapparaat en een broodrooster, terwijl de badkamer een douche met geïntegreerd of apart toilet biedt. Een balkon zorgt voor een verlenging van de ruimte naar buiten.

Gasten kunnen gebruikmaken van skikasten voor direct gemak, samen met raclette- en fonduesets die te leen zijn en voordelige tarieven voor skiservice. Wi-Fi is beschikbaar via de optionele huur van een 4G-box, terwijl er tegen extra kosten buitenparkeren mogelijk is op nabijgelegen openbare wegen. Huisdieren zijn toegestaan met beperkingen.

De omgeving biedt gletsjerskiën, sneeuwactiviteiten en een breed scala aan wintersporten op 210 km terrein. In de zomer zorgen wandelen, fietsen en lokale alpine ervaringen voor afwisseling tijdens het verblijf.

Voorzieningen

    TV
    Magnetron
    Koelkast

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes

🏔
De Alpen op

Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.

🌋
Vulkanen van de Auvergne

Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.

🏞
Bergmeren

Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.

Beschikbaarheid

Mei 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Juni 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 4:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

4 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€96.28Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€70.00 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 1; € 12/nacht, €12.00 Dagprijs per huisdier

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€ 300 terug 14 dagen na vertrek, €300.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Toeristenbelasting€1.10 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenIncluded

Nog geen kosten