Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes
Frankrijk, Auvergne-Rhône-Alpes, Lyon
Gelegen in een rustige woonwijk van het 8e arrondissement van Lyon, biedt deze moderne hotelresidentie een perfecte mix van comfort en gemak. Het ligt in het Bioparc-complex en biedt gemakkelijke toegang tot de levendige wijk Presqu'île in Lyon via tram en metro, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor het verkennen van het rijke culturele en historische erfgoed van de stad. Het gebouw beslaat vijf verdiepingen en beschikt over smaakvol ingerichte appartementen, die een eigentijdse stijl combineren met verfijnd comfort.
Dit ruime 3-kamerappartement is geschikt voor 4 tot 6 personen en meet circa 47m². Het beschikt over een comfortabele woonkamer met een slaapbank en een uitschuifbaar bed, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en nog een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. Een volledig uitgeruste kitchenette, badkamer en apart toilet bieden alles wat nodig is voor een ontspannen verblijf. Gasten zullen ook de gratis glasvezel-WiFi op prijs stellen, en voor mensen met huisdieren is het hotel huisdiervriendelijk (tegen betaling).
Lyon, bekend als de gastronomische hoofdstad van Frankrijk, is een stad met diverse bezienswaardigheden. Of u nu geniet van lokale "bouchons" of dineert in gastronomische restaurants, het culinaire aanbod van de stad is ongeëvenaard. Lyon staat ook bekend om zijn Lichtfestival, dat zijn erfgoed verlicht met meer dan 100.000 projectoren. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer de prachtige oude binnenstad (Vieux Lyon), de door UNESCO beschermde Fourvière-basiliek en de levendige culturele scene in de wijk Presqu'île.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Auvergne-Rhône-Alpes
De Alpen op
Bergwandelingen op z'n best. In de zomer zijn veel berghutten hondvriendelijk en kun je eindeloos over de alpenweides wandelen.
Vulkanen van de Auvergne
Loop met je hond naar de top van de Puy de Dôme. De vulkaanrij bestaat nergens anders in Europa en het uitzicht is de klim waard.
Bergmeren
Kristalhelder water in bergmeren zoals Lac d'Annecy. Je hond kan er zwemmen en jij geniet van het uitzicht.
Beschikbaarheid
Maart 2026
April 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 3:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 7 honden (meer op aanvraag)
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Nog geen kosten































