Tönning, Sleeswijk-Holstein
Duitsland, Sleeswijk-Holstein, Tönning
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Welkom in ons vakantiehuis “Landhuus” in Tönning. De halfvrijstaande woning is in 2023 gebouwd en met liefdevolle toewijding ingericht om u een onvergetelijke vakantie aan de Noordzee te bieden op 110 vierkante meter ruimte voor 1-6 personen.
De heerlijk lichte woonkamer van het vakantiehuis creëert een gezellige sfeer om samen met familie, partner of vrienden tijd door te brengen. De uitnodigende bank nodigt uit om te ontspannen, de eettafel biedt ruimte voor gezellige maaltijden en in de volledig uitgeruste keuken kunt u culinaire lekkernijen bereiden. Het “Landhuus” verwelkomt niet alleen mensen, maar ook uw viervoeters hartelijk, want huisdieren zijn hier welkom.
De ruimtelijkheid van het “Landhuus” komt ook in de buitenruimte tot uiting. Op het ruime terras met bijbehorende tuin wacht u een comfortabele zithoek, ideaal om te genieten van de laatste zonnestralen van de dag. Een bestaande barbecue nodigt u uit om ontspannende avonden buiten door te brengen.
Het vakantiehuis heeft in totaal drie slaapkamers, elk voorzien van een hoogwaardig boxspringbed, en één kamer met twee eenpersoonsbedden. Op de derde verdieping bevinden zich twee eenpersoonsbedden, die ideaal kunnen worden omgebouwd tot een tweepersoonsbed. Bij ons vindt u de rustgevende slaap die u nodig heeft tijdens uw vakantie aan de Noordzeekust.
Op de begane grond bevindt zich een badkamer met inloopdouche, terwijl de tweede badkamer op de eerste verdieping beschikt over een douche en een vrijstaand bad. Er staat ook een ruime sauna tot uw beschikking waar u ontspannende uurtjes kunt doorbrengen.
Daarnaast heeft u vanaf Pasen 2024 de mogelijkheid om optioneel het identieke vakantiehuis Eiderhuus te boeken voor een reis van 12 personen, indien beschikbaar.
Houd er rekening mee dat er extra kosten van toepassing kunnen zijn als u voor minder dan 5 dagen boekt.
Er is een kuuroord in Tönning
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
April 2026
Mei 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 2:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten






















