Sint-Goriks-Oudenhove, Oost-Vlaanderen
België, Oost-Vlaanderen, Sint-Goriks-Oudenhove
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
De boerderij is zeer landelijk en rustig gelegen en tevens het vertrekpunt van vele wandel en fietsroutes.
Vlaamse Ardennen
Ideaal om te fietsen en wandelen ( veel belangrijke wielerwedstrijden passeren in deze streek ).
Gent : 29 km
Brussel : 55 km
Brugge : 81 km
Oostende : 84 km ( kust )
Knokke : 94 km ( kust )
Uw luxe vakantiehuis is een voormalige boerderij, landelijk gelegen op een rustige plek in de Vlaamse Ardennen. Alle faciliteiten zijn aanwezig voor een zorgeloos verblijf op het platteland dat in het teken staat van ontspanning. De privé wellness is een weldaad voor lichaam en geest, dompel je onder in de sauna, het bubbelbad of hammam. De 2 wellnessruimtes bevinden zich in de voormalige schuren en is in ieder seizoen een fijne plek om te onthaasten. Er zijn geen andere gasten aanwezig en u kunt hier onbeperkt genieten.
Het vakantiehuis is comfortabel ingericht en ligt naast de wellnessruimte. De tuin is een geliefde plek om te genieten van een goed glas wijn en bij mooi weer kun je kokkerellen in de buitenkeuken. Je zou bijna vergeten om de omgeving te gaan verkennen! De Vlaamse Ardennen heeft een zacht glooiend landschap waar je mooie wandelingen en fietstochten kunt maken.
Afgesloten tuin/binnenkoer met eettafel en stoelen en parasol.
2 Grote fauteuils en een ligzak.
Overdekt terras met buitenkeuken met o.a. Boretti gas barbecue met pizzaplaat, gaskookplaat, rookbox , gevogeltestomer, koelkast.
Onbeperkt privé gebruik van de sauna en wellness
Opgiet aroma’s aanwezig
Scrubzout in diverse geurebn aanwezig
Badolie aanwezig (badschuim is verboden)
Keukenkruiden aanwezig
Veel DVD’s aanwezig
- Op ca. 1,5km kunt u in het dorp terecht bij de bakker, slager, kleine supermarkt, snackbar en apotheek. In Zottegem (ca. 5km) of Brakel (ca. 6km) zijn grote supermarkten.
- Zottegem is de Poort van de Vlaamse Ardennen, ook wel Egmontstad genoemd, de thuisbasis van graaf Egmont. Museum de Egmontkamer, het kasteel en zijn crypte onder de kerk herinneren aan de zestiende-eeuwse graaf, die onthoofd werd op de Brusselse Grote Markt.
- Domein Breiveld met een Engelse romantische tuin en een kasteel met restaurant. Een mooie plek om te wandelen.
- Archocentrum Velzeke waar je teruggaat naar de geschiedenis van de pre-historie, de Romeinen en de Merovingische tijd. Op deze plek was ooit een Gallo-Romeinse nederzetting. Bewonder de archeologische vondsten in het depot en doe mee met de doe-activiteiten.
- Zwalmmolen, een oude watermolen in volle glorie gerestaureerd. Breng een bezoek en leer over de geschiedenis, waterkracht en technieken.
- Oudenaarde is een mooi historisch stadje en ligt op ca. 25 minuten. Deze kunststad heeft o.a. het laatgotisch stadhuis met zijn lakenhalle en een prachtige collectie oudenaards zilver, het begijnhof, het wandtapijtenmuseum en ruim 100 andere geklasseerde monumenten en huizen.
- Gent ligt op ca. 30 minuten rijden (Gentse feesten in juli)
- De belgische kust ligt op ca. 1 uur rijden
- Er zijn vele fiets- en wandeltochten te maken in de omgeving
- De franse stad Lille ligt op ca. 1,5 uur
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- toegestaan maat van hond: groot (groter dan 60 cm)
- bevindt zich in: niets van toepassing
- type gebouw: eengezinshuis
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 2
- perceeloppervlakte: 400 m²
- bouwjaar: 1900
- laatste uitgebreide renovatie: 2022
- vrijstaand object
- bescherming tegen inkijk
- geen jeugdgroepen
- aantal slaapkamers: 3
- aantal badkamers: 4
Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: geen
- verwarming: overal
- vloerverwarming: deels
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- privéparkeerplaatsen in totaal: 2
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 2
Slapen
slaapkamer 13
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 20
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
Badkamer
badkamer 13
- douche
- toilet
badkamer 20
- douche
badkamer 27
- wastafel
- toilet
badkamer 6
- douche
- wastafel
- toilet
Wellness
- sauna
- stoomcabine
- jacuzzi
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat met capsules
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: inductiekookplaat
- afzuigkap
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- theedoeken
- aantal eettafels: 2
- maximaal aantal zitplaatsen: 12
- aantal woonkamers: 2
- zonwering voor woonkamer
- open haard
Entertainment
- televisie: tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
- gezelschapsspellen voor volwassenen
Huishouden
- wasdroger: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
- ventilator: geen
Duurzame accommodaties
- Recycling van afval
- Organisch afval beschikbaar
- waterbesparende apparaten
- Hernieuwbare energie
- Zonne-energie
- Isolatie van het huis
Buitenbereik
- loggia
- barbecue: gasbarbecue
Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 1,0 km
- levensmiddelenzaak: 1,0 km
- uitgaansgelegenheid: 1,0 km
- restaurant: 2,0 km
- station: 8,0 km
- vliegveld: 40,0 km
- snelweg: 14,0 km
- haven: 80,0 km
- afstand openbaar vervoer: 1,0 km
- strand: 80,0 km
- openbaar zwembad: 6,0 km
- fietsverhuur: 1,0 km
- mogelijkheid om paard te rijden: 1,0 km
Buiten
type gebouw: eengezinshuis. perceeloppervlakte: 400m². bouwjaar: 1900. geen jeugdgroepen.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Oost-Vlaanderen
Waasland en polders
De Kalkense Meersen en het Donkmeer zijn fijn om te wandelen met je hond. Rustig, groen en nooit druk.
Vlaamse Ardennen
De bosrijke heuvels rond Geraardsbergen zijn mooi. De Koppenberg en het Muziekbos zijn het hele jaar door een aanrader.
Gent met je hond
Gent is een van de meest hondvriendelijke steden van België. Wandel langs de Leie, door de parken, neem je hond mee het terras op.
Beschikbaarheid
Mei 2026
Juni 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 12:00 PM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten