Met je hond naar het strand in Eben am Achensee (Hundestrand Achensee)
Adres
Oostenrijk, Tirol, Eben am Achensee
Omschrijving
Een leuk klein hondenstrand wat omheind is. De wal bestaat uit grote stenen die vrij steil aflopen, maar zodat honden het water weer uit kunnen komen zijn er grote stalen trappen geplaatst. Het strandje zelf bestaat uit gras en er staan afvalbakken met zakjes om het strandje schoon te houden van hondenpoep.
Standinformatie
- Strandnaam: Hundestrand Achensee
- Strandlengte: +/- 100 meter lang
- Horeca: Als je vanaf het strandje door rijdt naar Pertisau kom je genoeg horecagelegenheden tegen met een mooi uitzicht op de prachtige Achensee.
- Parkeren: Langs het strandje loopt een weg met aan de andere kant van die weg een ruime parkeerplaats. Het is betaald parkeren, wellicht alleen binnen bepaalde tijden. Pas bij het oversteken naar het strandje goed op, er wordt redelijk hard gereden.
- Parkeren: breedtegraad: 1, lengtegraad: 1
- Aanlijnplicht: Op het hondenstrand mogen de honden los lopen.
Adres
Pertisauer straße, 6212 Maurach, Oostenrijk
Wat is er te doen op het strand?
Het is een hondenstrand met een fantastisch uitzicht over de Achensee.